Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Akce

Úvod » Akce » VAŠE LIGA nezná bratra!


VŠ LIGA nezná bratra!

11. 3. 2012, 17:59    autor: Michal Gruber    Reportáž   Badminton Praha

 (autor: Michal Gruber)
10.3. se v branickém Hamru uskutečnili už pátý Oliver turnaj VŠ LIGY začátečníků a pátá zastávka Oliver Tour pokročilých. Vše se neslo již v tradičně přátelské, ale zároveň soutěživém duchu, byť došlo i na „bratrovražedný“ souboj v turnaji začátečníků.
V. OLIVER Badmintonový turnaj - Začátečníci
10. 3. 2012   Turnaj   Praha – Badminton
V. OLIVER Badmintonová Tour - Pokročilí
10. 3. 2012   Turnaj   Praha – Badminton

Co a jak

V Hamru se opět sešla výborná parta příznivců nejrychlejšího raketového sportu na světě. Tentokrát byly již dlouho před samotnými turnaji obě kapacity beznadějně vyčerpány, přesto se nakonec do turnaje dostali i náhradníci. Na vině byly například zranění či třeba porouchané motorizované dopravní prostředky. Kromě klasických cen se mohli účastníci těšit i na losování o poukázku do pražského Botas Concept Store, jež proběhlo na konci celé akce. Pokročilým se pak body z turnaje samozřejmě započítávají do celkové Oliver Tour a na jejím konci se mohou těšit na ceny v souhrnné hodnotě 12.000,–Kč

Začátečníci

Oliver turnaje začátečníků musím vypíchnout sympatickou bratrskou dvojici Tomáše a Vladimíra Nejedlých, kteří se spolu utkali ve vyrovnaném semifinále. Statečně se jako jediná z dívek probila do nebíčka Jana Bydžovská ač ho hned v zápětí v osmifinále opustila a „sestoupila“ do dohrávkového pavouka. Naopak vítězem dohrávky se stal Jan Plomer. V žumpičce se neostýchal Ondra Valenta a opanoval jinak ryze dámskou skupinu. Na závěr samozřejmě nutno zmínit pozdějšího vítěze Štěpána Beránka, jenž v podstatě celým turnajem prošel jako nůž máslem.

Muži

 1. Štěpán Beránek
 2. Tomáš Nejedlý
 3. Vladimír Nejedlý

Ženy

 1. Jana Bydžovská
 2. Renata Vlčková
 3. Hana Rottová

Pokročilí

V prestižní Oliver Tour pokročilých to byla jedna lítá bitva vedle druhých. Během přestávek se nám mimo jiné také objasnila záhada Bermudského trojúhelníku, jelikož nám na turnaji začátečníků postupně mizeli účastníci, naštěstí se však rychle našli, neboť si pouze odskočili do haly pokročilých „na kukandu“. V žumpičce pokročilých si dokráčel pro čestné vítězství Martin Vodička. Zkušený harcovník Radek Iltis zvítězil v dohrávkovém pavouku. Za zmínku stojí skvělé celkové osmé místo v turnaji Lucie Kolesníkové. Z bitev tradičních matadorů si nakonec odnesl nepopulární bramborovou medaili Radek Vítek. Na stupních vítězů pak pomyslný bronz vybojoval Láďa Vávra. V opravdu velice kvalitním finále si pak Martin Vaněček poradil s Pavlem Hoškem.

Muži

 1. Martin Vaněček
 2. Pavel Hošek
 3. Láďa Vávra

Ženy

 1. Lucie Kolesníková
 2. Veronika Čapková

Výsledky turnaje začátečníků najdete zde a výsledky turnaje pokročilých zde

Závěr

Po skončení všech zápasů nezbylo už nic jiného než vyhlásit vítěze a potěšit jednoho z účastníků akce dárkovým poukazem do Botas Concept Store. Štěstí se usmálo na Veroniku Čapkovou a ta se tak může při výběru nových botasek těšit ze slevy 250,–Kč.

Na závěr bych už jen rád poděkoval všem účastníkům za bezproblémovou spolupráci a své přítelkyni za pomoc s organizováním.

Další turnaj proběhne opět v sobotu v Hamru od 19 hodin 14.4. Info k příštímu turnaji začátečníků naleznete zde a k turnaji pokročilých zde

Vaše komentáře

Názory

 • Šárka Stejskalová    12. 3. 2012 v 15:55    bronz!?:

  Neuveritelne, Lada Vavra prekonal svou bramborovou smulu a ma bronz??? Gratulace:-)

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...