Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Akce

Úvod » Akce » Squash PÁRTY z pohledu hráčů :)


Squash PÁRTY z pohledu hráčů :)

24. 10. 2016, 15:38    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Squash Praha

 (autor: Tomáš Novák)
V sobotu 22.10. se v Praze konala další Squash PÁRTY – do 27 let, doprovázena skvělou, přátelskou atmosférou a večerní pohodou v místní hospůdce, přímo v areálu na Hamru v Záběhlicích.
SQUASH PÁRTY 2 - Do 27 let
22. 10. 2016   Turnaj   Praha – Squash

Další Squash PÁRTY je za námi, krásných 21 hráčů se rozhodlo zpestřit si sobotní odpoledne squashovým turnájkem a já se rozhodl přenechat prostor v tomto článku právě jim, protože to jsou oni, kdo tvoří super kolektiv a sdílí squashové nadšení. Všem proto děkuji za účast a budu se těšit na další Squash PÁRTY v sobotu 26.11. od 15:00

Včera to byla opravdová squash párty! Hráči chodili na pivo už mezi zápasy. Viděl jsem závěr finále, kde se hrálo doslova až na krev. Adolf pak málem ani nedokázal vylézt z kurtu. Moje zápasy by se daly popsat slovy „nahoru dolů“ a mam štěstí, že to většinou skončilo nahoře.

Po dlouhé době opět konečně na studentském turnaji. Fajn organizace, bezva kolektiv, vyrovnané zápasy, pozápasové tlachání v hospodě, prostě klasická skvělá sobota. Dnes dokonce fajnová cena pro holky v podobě růží. :-P

Čím častěji člověk na turnaje chodí, tím více si užívá přátelskou atmosféru. Především, když se squashem začínáte, tak s každým zápasem jste lepší a lepší. Nejvíc mě baví koukat na finálové často vyhrocené zápasy. Více to pak motivuje trénovat. :)

A mezi komentáři jsou i osobní zpovědi a výzvy!

Stručné shrnutí mého učinkování na squash party. Začalo to zahřátím ve skupině, pokračovalo prohrou hned v prvním zápase pavouka – to mě dostalo do kolen, tak jsem to zapil o patro výš jednou točenou desítkou – překvapivě, nepomohla. Pak už to šlo rychle. Prohra. Výhra (soupeř si asi dal ty piva dvě). A zase prohra. Focení. Sprcha (joo). Schody nahoru (nee). Večeře a zábava (joo). Nejmenovaná soupeřka mě aj přiblížila domu – budiž ji odpuštěna porážka v pavoukovi. Za super večer dávám organizátorovi palec nahoru a těším se zase za měsíc!

Líbilo se mi, že se seli podobní lidi, co znám a po půl roce, co jsem squash nehrál se všichni hodně zlepšili. Filip se hodně zlepšil a určitě mu teď dlužím odvetu!

Turnaj se z mého pohledu opět skvěle povedl, vyrovnané zápasy a super parta. Obzvláště asi 5 tie-breaků s Nazarem budu ještě pár dní cítit v nohách.

Zmínil bych hlavně (semi)finále, kdy šlo o velmi vyrovnané zápasy. Hlavně ve finále, behem tie-breaku, hru ještě dále zdramatizoval prasklý míček."

Ale také pochvaly a komplimenty. :)

Velmi mile mě překvapila hra s Jančou, která se snažila hrát hlavně technicky. Možná bych si troufl říct, že nad údery přemýšlela vice, než někteří nad ní v tabulce.

Přidanou hodnotou squashových turnajů bývá, že na ně chodí spousta pěkných chlapů. Divím se, že se to ještě tolik nerozkřiklo..

Stupínek vítězů

1. Jakub Strauss (9. Sába Kuncířová)
2. Adolf Středa (18. Svobodová)
3. Martin Rada (20. Katrin Blachová)

Celkové pořadí

Poděkování

patří opět nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to: Matěj Slabý a jeho trenérské lekce zdarma, Mercuria Laser Game, Escape Rooms Prague, kamenný obchod Bambutik a Janě Holé k její nové únikové hře TRAPCATCH.

Co příště?

Příště už třeba za 14 dní s Kubou Hojerem: V sobotu 5.11. – 4 úrovně – mrkni více zde
Navštiv i jiné turnaje – mrkni na akce VAŠÍ LIGY
A hlavně se nezapomeň přihlásit na další SQUASH PÁRTY 26.11.

Díky za pozornost.

Měj se.

Tomáš
Squash PÁRTY 2Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...