Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Akce

Úvod » Akce » Praskaly i gumy u spoďárů :)


Praskaly i gumy u spoďárů :)

16. 2. 2012, 0:40    autor: Hana Prunerová    Reportáž   Squash Plzeň

 (autor: Hana Prunerová)
Tak tentokrát bylo opravdu na co koukat… Squashový turnaj ve stylu Retro se odehrál v neděli 12. února v prostorách Družby na plzeňské Doubravce. Na ojedinělosti nezískal jen netradičním tématem, ale i složením hráčů, kteří se na turnaj přihlásili.
RetroTurnaj
12. 2. 2012   Turnaj   Plzeň – Squash

Prvně příchozí hráči očekávali se zatajeným dechem, kdo se jako první odhodlá k hrdinskému činu a navlékne si tepláky po babičce. Jedním z prvních odvážlivců, kteří probourali bariéru studu, byla Jana Lišková, ve svém nepřehlédnutelném růžovém gymnastickém dresu, a Patrik Dobrý sladěný do fialových tónů lila.

Stylové banány v síťovce

Jakmile se sešel veškerý squahový dav, začalo kradmé pokukování po dresech svých soupeřů, kteří by se mohli stát překážkou k získání hlavní retro ceny (banány v síťovce). Nutno podotknout, že byl hodnocen nejen celkový vzhled, ale i celkové vystupování a originalita prezentace svého zevnějšku.

Modní retro-přehlídka Patrika

Taktizace jednotlivých hráčů byla vskutku ojedinělá, někteří odkryli své trumfy ihned z počátku a snažili se zaskočit své soupeře ostrým startem. Jiní volili taktiku postupného odkrývání jednotlivých částí oděvu a paralyzovat tak své nejsilnější soupeře. Ve chvíli, kdy se již zdálo, že jsou již veškeré trumfy odkryté, však svou vynalézavostí překvapil Patrik Dobrý, který vytáhl ze své sportovní tašky další varianty Retro oděvu, které do konce turnaje neustále obměňoval. Tato taktika se ukázala vzápětí být velmi účinnou, protože si odnesl z turnaje hned několik cen. I přes pozitivní atmosféru byl turnaj pro některé hráče naprosto zdrcující. Jan Mastný mld. se omluvil již po odehrání zápasů ve skupině, jelikož psychicky sváděný vnitřní boj na kurtu naprosto vysál jeho fyzickou energii.

Kámen, nůžky

Nejurputnější utkání však nastalo v samotném závěru – jednalo se o zápas mezi Janou Liškovou a Jakubem Jarošem, kteří se rozhodli uchopit boj o důležité 11. místo naprosto netradičním způsobem. Po 5 minutovém krvavém souboji plném stříhání a zatajených dechů přihlížejících florbalistů si odnesla vítězství Jana Lišková, i když nutno podotknou, že k Jakub Jaroš byl poněkud fyzicky indisponován a musel stříhat levou rukou.

Vítězi turnaje se na konec stali:

  • Patrik Dobrý (1. místo),
  • Jan Dubský (2. místo),
  • Jan Noháč (3. místo).

Retro cenu získal opět Patrik Dobrý, i když v těsném závěsu skončila v hodnocení i Jana Lišková a Martina versus Andrejka Půtová.

Vítězům turnaje gratulujeme a ostaním hráčům děkujeme za báječné odpoledne a příjemné poturnajové posezení.

Vaše komentáře

Názory

  • Jana Lišková    16. 2. 2012 v 15:31    1*:

    Za turnaj dávám jedničku s hvězdičkou. Skvělé téma doplněné úžasnou atmosférou hráčů. Jen tak dál, Hani. A škoda, že propagace ligy Ti bránila k získání třeba i hlavní retro ceny.

    1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
       odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...