Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Akce

Úvod » Akce » Prázdninový turnaj v Plzni » Letní mezinárodní turnaj v Plzni vyhrál Dobrý


Letní mezinárodní turnaj v Plzni vyhrál Dobrý

12. 8. 2013, 8:35    autor: Petr Lundák    Reportáž   Squash Plzeň

 (autor: Petr Lundák)
V plzeňském sport centrum Sport Palace Doubravka se v neděli 11. srpna konal squashový turnaj s mezinárodní účastí. Celkově se jednalo už o osmý squashový turnaj VAŠÍ LIGY v roce 2013 a turnaje se zúčastnilo 12 squashistů.
Prázdninový turnaj v Plzni
11. 8. 2013   Turnaj   Plzeň – Squash

Jak si vedli nájezdníci?

„He‘s in a different league!“ Jeffrey Gelfand po prohraném finále s Patrikem Dobrým.

Nájezdníci byli evidováni celkem tři. Všichni z Prahy. Nejlepší z nich byl rodák z Floridy Jeffrey Gelfand, který se na svém prvním turnaji VAŠÍ LIGY vůbec probojoval až do finále. Tam už však levoruký Američan nestačil na plzeňskou turnajovou jedničku, Patrika Dobrého. Jeff upoutal už ve skupině C, kde porazil Honzu Vaněčka a 1:1 hrál s dalším nájezdníkem, Alešem Feixem. Aleš tak doplatil na těžký los a nepostoupil do nejlepších osmi. Vše však vzal sportovně a s přehledem vyhrál skupinu o deváté místo. Pomyslnou bronzovou příčku mezi nájezdníky si odnesl Karel Tesař, který v silné konkurenci skončil na jedenáctém místě.

Turnaj byl také bohatý na nástřely míčkem. Celkem jsem napočítal pět nových tetování vyjímajících se na tělech účastníků turnaje. Jedno si odnesl i Jeff.

A co na to plzeňské stálice?

Plzeňáci v čele s Patrikem si vítězství v turnaji vzít nenechali. Jeffovi cestu do finále znepříjemnil mimo jiných především Karel Noháč, který s ním nakonec prohrál semifinále ve třísetové bitvě. Karel si ale nenechal ujít třetí místo a porazil další stálici, Honzu Vaněčka. O páté místo se utkali také tradiční účastníci turnajů VAŠÍ LIGY, David Krejsa a Tomáš Holub. Souboj byl o to zajímavější, že se jednalo o odvetu ze skupiny, kterou vyhrál Tomáš Holub (poprvé v životě, jak sám řekl). David mu ale nic nedaroval a páté místo si odnesl on.

Honza Vaněček nezklamal. Přišel poslední. Nutno dodat, že měl v nohách ranní badminton a sobotní terénní triatlon!

Jak zvládli turnaj nováčci?

Ani nováčci se neztratili. Nejlepší z nich byl Václav Štengl na sedmém místě. Stříbro mezi nováčky má Petr Havránek a třetí byl Pavel Tyll.

Díky všem za turnaj!

Termín dalšího turnaje bude brzy stanoven.
Mezinárodní turnaj v PlzniVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...