Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Běželi ve středu!


Běželi ve středu!

30. 4. 2012, 11:40    autor: Pavel John    Reportáž   Běhání Praha

 (autor: Šárka Stejskalová)
Běželi ve středu čeho? Ve středu cesty, pozornosti, ale hlavně ve středu v 19 hodin. Pražská běžecká tour najela na letní režim. Nuda? Hecněte se napříště a dejte s námi 5km ve dvojici pozadu! A 1. máje vás zve Nike na trénink!
Běh 10km duben (7/12)
25. 4. 2012   Tour   Praha – Běhání
Běh 5km duben (7/12)
25. 4. 2012   Tour   Praha – Běhání

Za areálem Hamr v pražském Braníku bylo opět rušno. U modrého stanu odstartovala pěkná hromádka běžců. Mohli jste si také všimnout nového VŠ LIGA Google+ plakátu s Šárkou.

VŠ LIGA Google+

Šárka není najatá modelka, jak kdosi poznamenal, nýbrž naše sportující a usměvavá ředitelka VŠ LIGY. A proč nový plakát? Protože VŠ LIGA je už od února na Google+. Přidejte si nás do okruhů: VŠ LIGA Google+ Každý týden můžete vyhrát v soutěži. Třeba tričko, frisbee a další vychytávky!

Pravidelné běhny

Ocenili jsme další pravidelné běhny. To znamená běžce a běžkyně, kteří dokončili alespoň 6 závodů v rámci naší tour (více o soutěži v pravidlech). Kdo to byl tentokrát? Jiřina Rážová, Daniel Ráž, Milan Hlava, Milan Cibík, Enrico Fiala a Jiří Fiala.

Pojďte potrénovat

Spojte lásku s běháním, poběžte sami nebo s partnerem či partnerkou a užijte si spoustu zábavy. Na prvního máje je další Nike běžecký trénink i s afterparty!

  • Výběh na Petřín v úterý 1. 5. 2012 v 18.00
  • Startuje se od Nike Prague.

Kromě skvělého běžeckého zážitku vás čeká společnost vyškolených Nike trenérů a možnost půjčit si běžecké boty. Před tréninkem se můžete převléknout v Nike Prague a uložit si zde své osobní věci. Na after party vás v Nike Prague čeká DJ a po běhu zde budete moci doplnit energii připraveným občerstvením a udělat si radost nákupem s 20% slevou. Více info na werunprague.cz/no­vinky

5km pozadu?

Patříte mezi ty, kteří rádi posouvají limity a zkouší něco nového? Máme pro vás inspiraci. Vrchní běhna Pavel a prezident VŠ LIGY Tomáš si plácli na další úlet.

Rádi si při běhu povídáme, tak chceme běžet proti sobě.

Chtějí běžet ve dvojici pětikilometrovou trať tak, že Pavel odstartuje pozadu a Tomáš poběží proti němu. Na obrátce se obracet nijak nebudou. Jednoduše poběží zpátky tak, jak přiběhli.

Myslíte, že to stihnou za 35 minut? Už jste někdy pozadu takhle dlouhou trať běželi? Tihle dva ještě ne. Pište své tipy a taktické rady do diskuze pod článkem!

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...