Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » 9+6= výborná propršená sobota na bedecu!


9+6= výborná propršená sobota na bedecu!

9. 6. 2012, 16:56    autor: Michal Faltus    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Michal Faltus)
S ohledem na počet zúčastněných a počet kurtů byl zvolen maratonský způsob hry, který se na některých hráčích podepsal mnou nevyjímaje. Jaký přesně byl, a proč byl vítěz začátečníků netradiční a vítěz pokročilých tradiční a proč to vůbec bylo fajn, to se dovíš níž, víš?
6. BRNO Badmintonový turnaj - Začátečníci - změna začátku!
9. 6. 2012   Turnaj   Brno – Badminton
Červnová MaLu Badmintonová Tour - Pokročilí - změna začátku!
9. 6. 2012   Turnaj   Brno – Badminton

4 špílky…ale pořádné

Trošku jsem bádal jaký zvolit herní systém. Ono 9 ani 6 účastníků není na schéma turnaje žádný med. Volba nakonec padla na skupiny po 3 a následně nečekaně též na skupiny po 3. Jeden zápas = na dva vítězné sety do 21b. Takže o dlouhé a napínavé zápasy nebyla nouze. To platí především o začátečnících, kde se většina zápasů rozhodovala ve třetím setu!

Začátečníci

Uvítal jsem v začátečnících dva VŠLIGOVÉ nováčky a to jsem ještě netušil, že jednomu z nich nakonec předám zlatou medaili. Ten druhý zas pro změnu výsledkovou listinu uzavíral. Ale po boji, a to statečném! Prvním je Petr Kupčík, který se statečně popral se všemi soupeři a ve finálové skupině porazil jak Honzu Vojtu, tak Martina Surmu. Radim Raszka byl druhým nováčkem, na turnaji jsem ho docela litoval, protože snad všechny zápasy hrál na tři sety, nicméně se nepodařilo.

A aby byla sestava začátečníků kompletní, neradno zapomínat na Mirka Daňka a Martina Novotného, naše staré známé, kteří srdnatě bojovali, avša neúspěšně. To sem zvědav, Martine, kdy už dojde k medailovému umístění? :))

Pokročilí

9 kousků, prosím. První skupina měla jasného favorita, a to Peťu Havránka. Jeho postupu se snažili zabránit Kája Pecha a Pavel Vrbacký. Mno nepodařilo se to. Peťa byl však jediným nasazeným favoritem, který potvrdil předpoklady. To se již nepodařilo Jindrovi Schickovi a mně. Nad naše síly byli Tonda Hráček a Pavel Hendrych, který musím říct, se každým turnajem zlepšuje a tak mě napadá, že by příště mohlo být zlato..:)

Na Jindru nakonec zbylo místo čtvrté, na mne páté a na Pavla Vrbackého šesté místo. Poslední skupina o sedmé až deváté místo měla pochopitelný náboj, a to neskončit poslední. Tento nelehký úkol se povedl Milanovi Dosedlovi a Kájovi Pechovi, Milanu Dufkovi již méně.

Závěrem

Za ceny děkujeme partnerům VŠLIGY, a to:PEGASU, SPORTPROTEBE a AGENTUŘE KLÍDEČEK

Dále děkuji dalším partnerům MKM jazyková agentura, PNEUSERVIS VEVERKA, 5D CINEMA, DIGITISK a zejména SOLNO-JÓDOVÁ JESKYNĚ MALU

Další turnaje je již následující měsíc v červenci, ZAČÁTEČNÍCI a POKROČILÍ

V červenci zdarec!! Michal F.
Brno . bedec - 7. turnajVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...