Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Koukej jako Koukal!


Koukej jako Koukal!

9. 10. 2012, 12:13    autor: Šárka Reinbergrová    Dění ve sportu   Squash Praha

 (autor: Šárka Stejskalová)
Zveme vás na jedinečnou akci svého druhu u příležitosti Světového dne squashe! Exhibice Honzy Koukala v rámci turnaje VAŠÍ LIGY, kterou budete moci zároveň sledovat live na YouTube. Vše uvidíte z pohledu Honzy prostřednictvím kamery umístěné na jeho hlavě. Kdy, kde a proč?
Koukej jako Koukal!
20. 10. 2012   Exhibice   Praha – Squash

VAŠE LIGA podporuje snahu o zařazení squashe mezi olympijské sporty! Proto jsme na sobotu 20.října připravili unikátní akci. Té se může zúčastnit každý – buď přímo v Praze ve Squashcentru Strahov nebo sledováním živého přenosu exhibice na Google+ stránce VAŠÍ LIGY nebo na našem YouTube kanálu. Přenos začne ve 12:00 a bude trvat asi 30 minut.

Přijďte si zahrát!

Po celou sobotu budou na Strahově probíhat turnaje VAŠÍ LIGY, kterých se může zúčastnit jakýkoliv fanoušek squashe. Specialitou turnajů bude jejich zapojení do „celosvětového turnaje“ – viz níže.

Na Světový den squashe 20.10.2012 a největší týmový turnaj na světě se přihlásí každý, kdo má squashové srdce! Jde o podporu kandidatury squashe na OH 2020. Jan Roll

Exhibice a vysílání na YouTube

Všichni příchozí a účastníci turnajů budou moci v sobotu sledovat skvělý squash v podání Honzy Koukala (pravděpodobně s Petrem Martinem) přímo ve Squashcentru Strahov – tímto vás srdečně zveme! Kdo nebude moci přijít, může se dívat doma na YouTube. Začneme vysílat ve 12:00.

Tato speciální akce přinese exhibici nejlepšího českého squashisty – Jana Koukala – a bude unikátní hned ze dvou důvodů!

 • 1. Živý přenos se bude vůbec poprvé vysílat prostřednictvím technologie Google+ Hangouts On Air. Hráči budou mít na hlavách speciální helmy se zabudovanými telefony s kamerou a připojením na internet. To nám umožní sledovat hru „jejich očima“ – diváci uvidí utkání z pohledu hráčů a to v reálném čase. To tu ještě nebylo!
 • 2. Exhibice se bude hrát na jeden set do 20 bodů a výsledek se také započte do celkového skóre unikátního celosvětového turnaje, viz níže.

Koukat jako koukal? Uvidíte ve stejný okamžik přesně to samé, co vidí Honza Koukal na kurtu!

Jan „Kouki“ Koukal

 • nejlepší český squashita,
 • dvanáctinásobný Mistr České republiky
 • česká extraliga – kategorie jednotlivců, tým Fotorobot Buldoci Praha
 • NAROZEN: 20. června 1983
 • BYDLIŠTĚ: Praha
 • SOUROZENCI:
  • sestra Veronika – juniorská mistryně ČR, vicemistryně ČR žen 2004
 • NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:
  • 12× mistr ČR, vicemistr Evropy 2005, vítěz 22 turnajů PSA

Světový den squashe & Turnaj “BACK THE BID 2020”

Squashoví hráči z celého světa se spojí k největšímu utkání v historii pro podporu kandidatury squashe o zařazení do programu Olympijských her v roce 2020. Budou vytvořeny dva globální týmy, TEAM SQUASH a TEAM 2020, které sehrají celosvětové utkání. Současně tím budou prezentovat rozšíření a sílu squashe po celé zeměkouli.

Výsledky se sečtou dohromady od všech registrovaných týmů v této akci. Budeme tak svědky největší týmové bitvy v dějinách squashe – půjde o pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů!

Zapojit se můžete i vy! Stačí se přihlásit na jeden z turnajů VAŠÍ LIGY (začátečníci, pokročilí)

Užitečné informace na závěr

 • Více o turnaji „BACK THE BID 2020“ i světovém dni squashe na stránkách ČASQ a na www.worldsquashday­.com
 • Pokud se chcete přijít podívat na exhibici, prosím přihlašte se zde. Účastníci turnajů se hlásit nemusí.
 • Pokud nemůžete přijít osobně nebo už bude plná kapacita, sledujte exhibici online od 12:00 na YouTube!
 • V případě dotazů kontaktujte Šárku: 737283338, sarka.stejska­lova@vsliga.cz

Šiřte prosím tuto akci mezi své squashové a sportovní kamarády. Čím víc fanoušků, tím větší šance pro squash, že se stane olympijským sportem! :-) Zároveň děkujeme Honzovi Koukalovi za podpoření této akce svou přítomností a společnosti Google za zapůjčení helem a telefonů. Sami jsme zvědaví, jaký bude výsledný videozáznam i přenos jako takový. Držte palce!

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...