Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Zapařit, zatančit, zasmát a zasoutěžit!


Zapařit, zatančit, zasmát a zasoutěžit!

28. 10. 2012, 10:08    autor: Šárka Reinbergrová    Dění ve sportu    Praha

 (autor: Šárka Stejskalová)
Sporťáci a sporťačky z celé ČR, zveme vás na Partyples 2012! 3. ročník sportovně společenské mega akce VAŠÍ LIGY. V pátek 2.11.2012 v praž­ském P.M.Clubu se bude nejen tančit o 106! Také budeme rozdávat luxusní ceny – v tombole, v soutěžích i nejlepším hráčům!
Partyples VAŠÍ LIGY 2012
2. 11. 2012   Párty   Praha –

Napůl párty, napůl ples, ale 100% pařba! Skvělá příležitost potkat sportovně naladěné lidi z celé ČR, seznámit se, zatančit si latinskoamerické a standardní tance i se vyřádit na afterpárty na aktuální světové i české hity. Kdo nefandí tanci, může popíjet na baru (třeba Cuba Libre za partyplesovou cenu 69 Kč) nebo se jen kochat… rozhodně bude čím:-) Například sexy pole dance exhibicí tanečnic z Moschna Dance Center! Na tu naváže populární soutěž u tyče – hraje se o poukazy na MAXI drink a cocktaily. Můžou se nám předvést klidně i kluci – stejně jako nezapomenutelně vloni!

Video z Partyplesu 2011

Soutěž o smartphone s Google+

Každý, kdo dorazí v pátek do P.M.ka, má šanci vyhrát chytrý telefon Galaxy Nexus! Stačí se vyfotit na Partyplese a svou fotku přidat do fotogalerieudálosti na Google+. Nejjednodušší je to přes Party Mode – mrkněte na video, je to snadné! Fotky můžete přidávat v průběhu Partyplesu i po jeho skončení, a to do nedělní půlnoci (4.11.2012). V pondělí 5.11. vybereme nejlepší fotku a vyhlásíme výherce na naší stránce na Google+! (Výherce = ten, kdo přidá podle nás nejlepší fotku, kterou sám pořídil na Partyplese 2012.) Tak nazapomeňte fotit!

Přidejte se k události na Facebooku a pozvěte tam i vaše přátele! Na Partyplese by žádný sportovec neměl chybět:-)

Profi fotografové

Na Partyplese bude samozřejmě i několik fotografů. Zejména doporučujeme využít možnosti nechat se zdarma vyfotit se speciálním pozadím v mini-fotoateliéru, který zajistil náš oblíbený squashový trenér a fotograf v jednom – Adam Kilián! Nechte se zvěčnit ve vašem krásném partyplesovém outfitu! Fotky budou stát za to! Hlavně přijďte včas, ateliér bude otevřen jen od 21 do 22h!

Přijít včas se vyplatí

Nejen kvůli profi fotce z ateliéru se vyplatí přijít včas! Vstupné je letos sice celkově nižší (150 Kč), ale pokud přijdete před 22h, máte to dokonce jen za 100 Kč! Zároveň nepropasete vyhlášení nejlepších hráčů VAŠÍ LIGY v Praze za rok 2012.

Luxusní ceny v tombole

Super ceny si nebudou odnášet jen nejlepší sportovci. V půlnoční tombole na vás totiž čeká zájezd s CK Mundo, prodloužený víkend pro 2 ve wellness Sporthotelu Kurzovní na Pradědu, parfém Charismo, poukaz do Snapbacks.cz, sleva na hory s PUXtravelem, lekce pole dance, startovné do VAŠÍ LIGY nebo členství s Showdown Poker Aréně!

A to není vše!

Čeká nás i „Gangnam style“ párty taneček a afterparty s DJ Stayerem a DJ Windsandem. Navíc, pokud máte 2.11. narozeniny, ukažte u vstupu občanku a máte vstup zadarmo! Stejně jako nejvěrnější hráči VAŠÍ LIGY a nejlepší sportovci roku 2012, kterým jsme poslali VIP vstupenky.

Budeme se na vás těšit v pátek v PMku!

Váš tým VAŠÍ LIGY:-)

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...