Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Červená kuželko, spadni


Červená kuželko, spadni

8. 11. 2012, 11:06    autor: Jiří Janovský    Reportáž   Bowling Pardubice

 (autor: Jiří Janovský)
Nová sezóna, nové týmy, profi bowlingové centrum, pár nováčků, červené kuželky, medaile, super lidi a skvělá nálada…to byl Bowling OPEN I. O tom, jak jsme si tento večer užili, se přesvědčte v článku a videu.
Bowling OPEN I.
7. 11. 2012   Turnaj   Pardubice – Bowling

Po mnoha prosbách od pardubických ligových stálic se konečně rozjela nová sezóna bowlingových turnajů. Sešli jsme se v konečném počtu 12ti týmů v 18:45 na osvědčeném místě profesionálních hráčů v LUKA Bowlingu Pardubice. Je jasné, že profi hráči potřebují profi dráhy, proto jsme hráli tady! :-)

Systém

Měli jsme k dispozici 3 dráhy a 12 týmů, proto se hrálo systémem tří skupin po čtyřech týmech. Základní skupiny se hrály na 3 kola.

 • 1. kolo – hráči týmu se střídali po hodu
 • 2. kolo – házel pouze první hráč
 • 3. kolo – házel pouze druhý hráč

Systém 2. a 3. kola zamezil hádkám typu: Kdo komu kazí strike! Do finále, které se hrálo na 15 hodů, postoupilo z celkového pořadí 6 týmů, které si zahrály o přední příčky.

Červená kuželka

Celý večer byl zpestřený hrou „Kdo sestřelí červenou“. Během hry se náhodně objevovala mezi bílými i červená kuželka. Pokud se objevila a hráč hodil strike či spare, připsal si bod. Musím říct, že hra byla napínavá, i když s postupem času a nejen herní únavy se počet sestřelených červených zmenšoval. Ovšem boj to byl. Nejvíce spolu soupeřily týmy H&H s týmem Rychlých Šípů, přetahovaly se o prvenství. Nakonec tento boj vyšel lépe pro tým H&H.

Panenka pro nejlepší slečnu

Další doprovodnou soutěží bylo vyhlášení nejlepší holky turnaje, kterou se „překvapivě“ stala Jolča Němcová a odnesla si krásnou panenku na zeď (hlavní účel použití do dětského pokojíčku ;-)

Nová sezóna = nový tým

Legendární tým IT Bowlers se nám rozdělil do dvou nových týmů. Kluci konečně přivedli své drahé polovičky. Je vidět, že mají štěstí v lásce, proto nepostoupili do finále. Ale díky tomu že tým Válec byl oslaben o jednoho člena a stejně by skončil na posledním místě, přenechal svůj boj ve skupině o 7.-12. místo právě IT Bowlers. Mimochodem, jejich výkon by v celkovém pořadí stačil „pouze“ na druhé místo. Takže kluci, doufám že to do příště promyslíte!

A konečně konečné pořadí TAMTADADAAAA

 • 1. místo – Člověče nezlob se (Jolana Němcová + Petr Vykoukal)
 • 2. místo – Pobřeží lihoviny (Michal Mlynka + Tomáš Novotný)
 • 3. místo – Troubelíni (Veronika Cichá + Lukáš Voráček)

Atmosféra turnaje

Ceny

Kromě tradičních cen a propagačních materiálů, kterých někteří mají nasbíráno tolik, že by je mohli prodávat, hráli hráči o šampáňo, škrabku do auta, samolepky, přívěšky, propisky a další drobnosti.

Děkujeme našim partnerům:

Díky Díky Díky

Děkujeme všem zúčastněným za jejich hráčské dovednosti a výkon, skvělou atmosféru a především za jejich účast. Už se těšíme na další akci, která proběhne začátkem prosince. Sledujte sekci AKCE

Vaši organizátoři Jirka a Lada.
Bowling OPEN I.Vaše komentáře

Názory

 • Vít Pleskot    8. 11. 2012 ve 12:45    štestí:

  Tak na štestí v lásce si nemuzu stezovat, takze umisteni v tabulce je jen umisteni v tabulce dulezite je jestli si to clovek uzil a ja si to i pres horsi zacatek nakonec i uzil. Koulet za dva tymy bych herne nezvladal, a navic aspon nebudou vznikat pomluvy, ze si tam chodime honit ego. My chodime predevsim hrat a bavit se :) Takze koulim zdar na dalsi akci.

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jiří Janovský    9. 11. 2012 ve 12:00    Re: štestí:

  Jasná věc, jsem rád, že to takhle většina týmů včetně vás bere. Hlavně že byla zábava a taky že jste si přivedli své polovičky ;-) Těšíme se příště.

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Petr Sejkora    9. 11. 2012 ve 20:20    Re: Re: štestí:

  NJ nedá se nic dělat no ;) Vždycky sem chtěl medajli a když už se rozdávají tak sme se rozhodli hrát s našema láskama ;) Budu muset doufat, že se s Ráďou zlepšíme a prosadíme ;)

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...