Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Vaněček zpět na trůnu


Vaněček zpět na trůnu

26. 3. 2013, 16:20    autor: Petr Lundák    Reportáž   Badminton Plzeň

 (autor: Petr Lundák)
Honza Vaněček se po měsíční pauze vrátil na Plzeňské výsluní a vyhrál březnový turnaj v Malesickém dvoře. V dobré formě se ukázali především nájezdníci a to jak z Prahy, tak z Lázní Kynžvart.
Březnové singly v Plzni
24. 3. 2013   Turnaj   Plzeň – Badminton

Méně kvantity více kvality

Na březnovém turnaji se sešlo méně hráčů než na tom únorovém, ale na kvalitu hry to nemělo vliv. Poměrně velké zastoupení měli holky, když byly na turnaji tři z celkového počtu osmi účastníků. Mezi čtyři nejlepší se ale ani jedna z nich nedostala. Semifinále tedy byla vyloženě v režii kluků. V prvním hrál Petr Placek s Markem Pokorným a v tom druhém se utkali Honza Vaněček a Lukáš Chocholatý.

Nájezdníci brali medaile

Všichni tři nájezdníci, tedy Petr Placek z Kynžvartu a Marek Pokorný s Bárou Kriesmanovou z Prahy, se umístili na stupni vítězů. Petr Placek prohrál jen dva zápasy během svého působení a oba s vítězem turnaje Honzou Vaněčkem. Jen jeden zápas prohrál Marek Pokorný a to právě se Petrem Plackem v semifinále. Nakonec si ale odnesl bronzovou medaili, když porazil v souboji o třetí místo Lukáše Chocholatého. Lukáš ale jako jediný dokázal sebrat vítězi turnaje alespoň set. U holek si pro vítězství došla Bára Kriesmanová. O druhé místo si zahráli v posledním zápase Lenka Svobodová s Markétou Krýslovou a vítězství i druhé místo si odnesla Lenka.

Zde je kompletní pavouk z turnaje

Díky všem za super turnaj! Ale musím se naučit losovat, protože si vylosovat do skupiny obou finalistů podruhé v řadě je umění! Budu se těšit příště.

Příští turnaj bude opět v neděli a to 12. května
Březnové singly v PlzniVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...