Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Hrajte zápasy a vyhrajte stříbrnou minci


Hrajte zápasy a vyhrajte stříbrnou minci

2. 4. 2013, 19:13    autor: Jakub Hojer    Rozhovor   

 (autor: Jakub Hojer)
Nový partner VAŠÍ LIGY věnuje 6 stříbrných mincí, které vylosujeme mezi hráče, již odehrávají zápasy bez skrečů. Přečtěte si, jaké investice jsou v dnešní době zajímavé a profitabilní.

       

 

  

Řekněte nám něco o minci, kterou od vás výherce tento měsíc získá?

Jedná se o oficiální investiční minci USA, která má status zákonného platidla s nominální hodnotou a je ražena od roku 1986. Její hodnota je v posledních dnech 1100 – 1300 Kč v závislosti na ceně stříbra. Je to nejstarší státem emitovaná a garantovaná stříbrná investiční mince American Silver Eagle. Je zajímavá tím, že je nejstarší, absolutně nejžádanější a údajně nejkrásnější na světě.

Proč jste se rozhodla navázat spolupráci s VAŠÍ LIGOU?

V současné době zakládám svoji firmu a mojí vizí je zlepšit finanční informovanost lidí v oblasti investic. Začít u aktivních mladých lidí je pro mě zajímavé, protože právě oni jsou otevřeni novým přístupům a možnostem.

Odpovídá Mgr. Lucie Šustrová, v roce 2003 ukončila studium matematiky na Přírodovědecké fakultě Masarykovy Univerzity v Brně a od roku 2004 pracovala jako finanční poradkyně. V současné době působí jako oblastní ředitelka ve firmě Golden Gate a je majitelkou společnosti ETIAM invest.

 
 

Čím se zabýváte?

Zajímají mě investice, které nepřináší zisk pouze nadnárodním finančním subjektům, ale které mají přidanou hodnotu i užitek pro celou společnost včetně investora. Všichni dennodenně drobnými rozhodnutími ovlivňujeme tok peněz. To, za co své peníze utrácíme (eventuálně kde spoříme), je v přímé úměře s tím, co podporujeme.

Co v dnešní době považujete za dobrou investici?

Za dobrou investici v dnešní době považuji finanční vzdělání, protože to vám do budoucna přinese velký užitek. Kdo má informace, má také peníze. Co se týče reálné investice, je třeba vzít v úvahu spoustu faktorů a nedá se to zevšeobecnit. Záleží především na čase, riziku a likviditě, ale o tom si více povíme v příštím článku.

Co spolupráce přinese našim hráčům?

V první řadě informovanost a náhled do světa příležitostí a financí. V průběhu 6 měsíců Vám přinesu krátký vhled do jednotlivých témat. Těšit se můžete na příležitosti investic do zlata, stříbra, obnovitelných zdrojů energií a do společensky prospěšných projektů. Pro členy klubu navíc připravím zvýhodněné podmínky pro vstup do tohoto pole investování a také dárky do tomboly. V průběhu 6 měsíců vyzkoušíme, zda bude spolupráce fungovat a zda je o tyto informace zájem. Pokud ano, rozšíříme spolupráci do větších rozměrů.

   

Jaký názor máte na důchodovou reformu? Má si mladý člověk začít odkládat na svůj důchod?

Budoucí důchody jsou velkým problémem, který stát čeká a je třeba si uvědomit, že se stát nepostará, jak často slýchávám. Každý musí převzít zodpovědnost sám za sebe a připravit se na budoucnost jak nejlépe umí. S tím souvisí zmiňované finanční vzdělání. Osobně se stávajícím systémem nesouhlasím a ani svým klientům ho nedoporučuji. Vidím v něm spoustu rizik a nejistoty. Existují mnohem zajímavější a výnosnější alternativy s kterými Vás mohu seznámit.

Jednou alternativou je investiční zlato a stříbro, kterou se zabýváte. Proč bych ho měl mít?

Zlato a stříbro vnímám jako jinou formu peněz a do portfolia patří. Ekonomická situace je nestabilní, mezi lidmi je spousty peněz a dříve nebo později dle mě dojde k znehodnocení měny. Zlato a stříbro v minulosti vždy byly pravými penězi a s největší pravděpodobností jimi i zůstanou. Mají řadu specifických vlastností a jednou z nich je uchování hodnoty a velmi dobrá likvidita.

V létě tedy VAŠI LIGU ovládne doba stříbrná.
Těšte se také na slevy a výhody spojené s investováním nejenom do zlata a stříbra. Budeme informovat.Související články

Související stránkyVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...