Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Zn.: Hledám sportovce na léto!


Zn.: Hledám sportovce na léto!

3. 5. 2013, 11:21    autor: Tereza Navrátilová    Dění ve sportu   

 (autor: Tereza Bumbálková)
Už se těšíte na léto? Holky budou nosit sukýnky, kluci zase vytáhnou kolo nebo motorku a budou nabalovat holky. V létě se totiž nejlíp seznamuje při sportu. A pokud byste nenašli novou LÁSKU, tak zaručeně alespoň nové soupeře.

Bylo nebylo a ve VAŠÍ LIZE se to postupně začínalo párovat, kluci měli na zápasech vždy jednu a tu samou fanynku. Bylo nám to podezřelý a ejhle! Příště jsme je viděli jít ruku v ruce. Teď vám povíme příběhy o těch, o kterých se mluví. VSL = Velká světová láska!

Hráč Jakub Frankie Stejskal a hráčka Deniska Jindrová

Frankie hrál VAŠI LIGU již několik let. Nejprve squash, ale jelikož tam potkával málo holek (což byl skutečný důvod jeho účasti v lize), přesunul se na beach volejbal. Po několika dílčích úspěších a neúspěších na kurtu i u spoluhráček se rozhodl pro jistotu, Sportkemp 2012. O této akci je známo, že nejen sporty, ale i večerní bohaté aktivity jsou velmi kontaktní. Na tuto letní akci zavítala i Deniska. Dnes umělkyně začínající slibně pěveckou a hereckou kariéru. Tenkrát to byla ovšem nejmladší účastnice kempu, která teprve dokončila 3.ročník na gymplu.

Frankie si bohužel chvíli před sportkempem zlomil nohu a tak celé 4 dny posedával někde se sádrou a berlemi a věnoval se spíše barovým aktivitám. Ani sádra mu ovšem nezabránila předvést na parketu zuřivý breakdance s nevídanými triky díky kreativnímu využití berlí. Takto si ho Deniska poprvé všimla.

Deniska, v průměru o 5 let mladší, než ostatní, byla trošku zakřiknutá. Kvůli svému věku se také bála chodit spát sama. Její nervozita ji přešla, když se dala do řeči s ještě smutnějším případem a to zmrzačeným Frankiem. V Denisce se probudily mateřské sklony. Frankie zase Denisce vyřešil problém, že se bála spát sama. Samozřejmě na Sportkempu ještě ve vší počestnosti, jako u všech ostatních. K plnému rozkvětu jejich vztahu došlo až po návratu do Prahy a od té doby jsou spolu šťastní až do dnes.

Hráč Milan Macura a hráčka Péťa Jagošová

Jejich příběh započal před několika lety, kdy byli ještě oba mladí a krásní. Péťa hrála squash a později i beach volejbal. Milan zase obstojně squash a badminton. Oba hráli VAŠI LIGU hlavně pro kontakt s novými potencionálními partnery, ani ne tak kvůli sportu. Péťa na to šla především sexy sportovními oblečky a odvážnými výstupy po turnajích v hospodě. Milan měl velmi bohatý arzenál. Nejprve se blýskl vyprávěním ze svého života poloprefesionálního hráče bridge na světové úrovni. Oslnil svými analytickými schopnostmi, přidal i něco o pokeru, protože, kdo umí bridge, poker už zvládne levou zadní. Když toto nezabralo, použil svůj minibus. Vždy nabral po turnaji několik lidí, že je hodí domů. Všechny rozvezl, jen jednu slečnu, která se nejméně bránila dovezl sice domů, ale k sobě.

Péťa a Milan se už znali z několika squashových turnajů a cítili mírné sympatie. Vše se ale mělo změnit na dalším squashovém turnaji. Péťa upoutala už na kurtu novým sexy oblečkem a ladnými pohyby. Milan zase svou pečlivě promyšlenou herní strategií. To hlavní ovšem přišlo po turnaji v hospodě, kde se začal hrát svlíkací poker. Milan samozřejmě se svými karetními zkušenostmi nemusel sundat ani ponožku, za to Péťa při svém exhibicionismu posíleným alkoholem na sobě měla po chvíli jen podprsenku a kalhotky. Pro Milana mohly být ty poslední dva kusy oblečení otázkou dvou her, ale zachoval se jako gentleman, hru ukončil a Péťu odvezl svým minibusem domů. K sobě. Co se dále dělo té noci, už já bohužel nevím, ale asi to nebylo špatné, když spolu od té doby spokojeně žijou i sportujou.

Takto si příběhy zapamatovali Tomáš Reinbergr a Jakub Hojer. Jejich paměť občas vynechá a nahradí ji fantazie. Tímto se zmíněným omlouvají, pokud se jich něco dotklo. To ovšem nic nemění na tom, že se tyto a mnohé další páry opravdu seznámily ve VAŠÍ LIZE a že příběhy jsou založené na skutečných událostech..

Páru je více..

Tyto příběhy jsou ale jen malou kapkou v moři. V lize se nám vytvořilo párů mnohem víc. Pochlubte se nám se svými úlovky/ příběhy dole v komentářích do 31.května 2013. Z příběhů vybereme 3 nejlepší, které odměníme lahví VAŠELIGOVÉHO vína. A to teprve bude s ligou pořádná romantika. :-)

V létě mají šanci všichni

Tak jste to slyšeli, jakými různými způsoby a metodami je možné ulovit tu pravou slečnu nebo toho pravého sporťáka. Šanci k seznámení máš už od června, kdy začíná Letní sezóna! Pro více odvážné a ty, kteří mají rádi slunce a děvčata vystavující se slunečním paprskům, doporučujeme ligu v beachi a tenisu. Pro méně odvážné, co to berou spíše přes osobní kontakt nabízíme ligu ve squashi a badmintonu. A nezapomeň říct i svým známým, kolegům v práci nebo sourozencům. Přihlašování na Letní sezónu je už spuštěné, můžete se hlásit do 2.června!

Balíček Ty & Já

Blíží se vám výročí, narozeniny nebo jen tak chcete potěšit svoji drahou polovičku? Co říkáte na pobytové balíčky pro dva ve Sporthotelu Kurzovní v Jeseníkách? V nabídce naleznete aktuálně pobytové balíčky pro páry:

  • Májový balíček pro dva
  • balíček Ty & Já.

TIP: Když při objednávce uvedete, že jste z VAŠÍ LIGY a napíšete tam své ligové ID, získáte na všechny balíčky slevu 10%!

Lásce zdar!

P.S. Co říkáte na naše speciální májovo-zaláskované logo? Líbí se vám? Pište vaše názory do komentářů. :-)

Tým VAŠÍ LIGY

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...