Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Začarovaná skupina A to vyhrála!


Začarovaná skupina A to vyhrála!

12. 8. 2013, 11:03    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

 (autor: Tereza Bumbálková)
Tak kolik nás nakonec bude? Finální počet hráčů srpnového turnaje byl nejasný až do poslední minuty. Díky tomu jsem ani já sama neměla jasno, jaký bude systém hry. Nakonec se vše ustálilo a mohlo se začít. To jsem ještě netušila, že nás čeká čarování.
Squashový turnaj Brna - Začátečníci [8] - Začátek v 11:30
11. 8. 2013   Turnaj   Brno – Squash
Squashový turnaj Brna - Pokročilí [8]
11. 8. 2013   Turnaj   Brno – Squash

Dojdeš nebo nedojdeš?

Asi hodinu před začátkem turnaje mi volal jeden z hráčů (nováček), že si pozdě všiml změny začátku turnaje. Jeho další tři kámoši si toho taky nevšimli (nebyli na emailu) a nedorazí. Moc je to mrzí, mě to mrzí taky, ale tak musíme to nějak vymyslet. Osud dalších dvou hráček byl také nejasný, protože se nedostavily. Tak a kdo ještě? :-) Nakonec ostatní dorazili a v kategorii Začátečníků to vyšlo na pěkného pavouka 8 a v Pokročilých na každý s každým ve skupince po 5.

Začarovaná skupina A

V Začátečnících jsme se mohli těšit na hru nováčků – Lukáše Nováka, Petra Štarka a Davida Uherky. Tito tři squashisti ovládli tuto kategorii. V základních skupinách se všichni tři potkali ve stejné skupině a do pavouka postoupili z prvního až třetího místa. Ve druhé skupině B vyhrál Richard Šnajdr, který hrál se čtvrtým hráčem z druhé skupiny. Teď mi dochází, že skupina A musela být začarovaná. Richard totiž prohrál s Lojzou Rossim, hráčem ze čtvrtého místa skupiny A a tím pádem se tedy pavouk pěkně zamotal a vrátili jsme se do základních skupin.

Kdo s koho?

Do spodní části pavouka se dostal Richard, Pavel Barnet, Tonda Žák a Honza Hlávka – čtveřice ze základní skupiny B. O první místo se utkali Lukáš Novák a David Uherka. V souboji o třetí místo potom Petr Štark s Lojzou Rossim. A jak to nakonec dopadlo? Zlato si odnesl Lukáš Novák, stříbro David Uherka a bronz Petr Štark.

Každý s každým

Pět hráčů ve složení Karel Lábr, Tomáš Havlík, Standa Gábler, Radek Luštický a Roman Forster. Je to dáno, každý s každým na dva vítězné sety do 15 bodů. Kluci měli dva kurty na odehrání všech zápasů, takže zbyl čas i na nějaký ten odpočinek mezi zápasy. Karel Lábr s Tomášem zahráli vyrovnaný zápasy, stejně tak i Roman se Standou. Vítězství Standy a Tomáše 2:1 rozhodlo o celkovém umístění. Radek Luštický byl nováčkem turnaje, takže se seznamoval s hráči a s tím, že se hraje během jednoho dne s více hráči. I tak odehrál pěknou hru. Vítězem se stal Standa, druhý skončil Roman a třetí Tomáš.

Všem ještě jednou gratuluji! Medaile a ceny od 5D Cinema, od Emco a Lanový park Lužánky jsou rozdány.

Mějte se krásně! :-)

Terez
Srpnový squashový turnaj v BrněVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...