Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Hrajeme o 5 smartphonů + 55 cen


Hrajeme o 5 smartphonů + 55 cen

26. 9. 2013, 1:46    autor: Šárka Reinbergrová    Info   

 (autor: Šárka Stejskalová)
Ve VAŠÍ LIZE může vyhrát každý, nejen ti nejlepší. Tak to vždy bylo a bude i nadále. Od nadcházejícího ročníku ale se změnou: spouštíme nově celoroční žebříček a s ním související jiný systém udělování cen. O co půjde?

Než vám představím nový systém udělování výher hráčům v lize, mám tu jednu příjemnou povinnost – pogratulovat šťastlivcům z ligy, na které se usmála štěstěna a odnesou si jednu z losovaných cen uplynulého ročníku VAŠÍ LIGY. Sledujte, jak jsme v pondělí 23.září losovali online:

A tím se dostáváme i ke změně pro letošní ročník. Za rok touto dobou proběhne podobné losování, ale o daleko více cen! Nebudeme totiž už dávat věcné ceny těm nejlepším hráčům ligy. Místo toho se ceny slosují mezi všechny. Cože!? Vždyť je to soutěž! Přece musíte vyhlásit nejlepší!

Zdá se nám, že bude zábavnější, když budou hrát o bohaté věcné ceny všichni hráči v lize, nejen ti nejlepší!

Co s nejlepšími hráči?

Nejlepší hráče a hráčky budeme samozřejmě slavnostně vyhlašovat po skončení ročníku i nadále. Dostanou i krásné poháry a zvěčníme je v Síni slávy. Možná zažijí svých pár minut na výsluní i v médiích. Kromě toho pro ně připravíme buď společnou zážitkovou akci nebo budou odměněni drobným dárkem. Ale velké věcné ceny bude moc vyhrát každý! Jak to?

Tikety do slosování

Nebude to ale tak nespravedlivé, jak by se někomu mohlo zdát! Větší pravděpodobnost na výhru budou mít vítězové. Přesněji řečeno, čím výše v sezónním žebříčku skončíte, tím vyšší šanci budete mít. Deset procent nejlepších hráčů v žebříčku sezóny jedné ligy získá 10 „tiketů“. Druhých 10% už jen 9 tiketů. Posledních 10% pouze 1 tiket. Za celý rok můžete tedy nasbírat až 30 „tiketů“ do závěrečného slosování. Tyto decily budou naznačeny v sezónním žebříčku, protože každá liga má jiný počet hráčů. Tak abyste věděli, jak si vedete a o kolik tiketů hrajete.

Kdo se dostane do slosování?

Do osudí bude stejně jako letos zařazeni pouze ti hráči, kteří se budou účastnit ligy po celý rok. To znamená, že se přihlásí do Podzimní, Jarní i Letní sezóny, vždy od prvního kola. Pokud byste získali v Podzimní sezóně 8 tiketů, na jaře 9 a v létě ligu nehráli, tak bohužel nebudete do osudí vůbec zařazeni. Vašich 17 tiketů propadne.

Proč mají šanci na výhru jen celoroční hráči?

Chceme vás motivovat, abyste sportovali pravidelně a dlouhodobě. A zároveň chceme ocenit ty, kdo mají výdrž a věrně naší VAŠÍ ligu hrají sezónu co sezónu. Dále je to pro nás organizačně mnohem jednodušší. Ale především, a to hlavně, kvalitu ligy a vyrovnanost zápasů pomáhá udržet to, když hráči hrají kontinuálně, místo aby přerušovali a do ligy se po sezóně vraceli. Utržená pětistovka za startovné je až posledním důvodem v řadě.

O co se bude hrát?

Výroční losovačka bude o 5 smartphonů a minimálně 55 dalších cen! Přehled odměn budeme postupně zveřejňovat na stránce Výhry. Tak to sledujte! Máte námět na cenu, kterou bychom měli sehnat, která by vám udělala radost? Můžete nám to tam napsat, budeme se snažit vaše přání splnit. Rádi vám děláme radost:-)

>> Prohlédnout si výhry

Celoroční žebříček

Doposud nebylo možné nikde na webu vidět celoroční žebříček, tedy součet bodů získaných postupně za Podzimní, Jarní a Letní sezónu. Existovaly pouze žebříčky za sezónu. Od pátku se to ale změní! Už se na to těšíme! Budeme moct konečně sledovat, jak se mění celoroční pořadí, kdo si jak vede. Zároveň to ulehčí práci správcům ligy, kteří doteď museli počítat vítěze ročníku „ručně“. A vám hráčům to dá větší možnost kontroly, jestli nefixlujeme;-) Doufáme, že celoročním žebříčkem potěšíme nejen organizační tým a statistikofily, ale i spoustu dalších hráčů ligy!

Dotazy sem!

Tak to byla zase fuška, všechny ty související změny sepsat! (A co teprve ty diskuse, když jsme to vymýšleli!) Snad je to všechno jasné jako facka a srozumitelné. Pokud ne, tak se ptejte v diskusi pod článkem. Vždycky máte dobré dotazy, které nás donutí přemýšlet a domýšlet novinky k dokonalosti, tak jsme zvědaví, s čím přijdete:-)

Sportu zdar a hybaj se přihlásit do nové sezóny! Ať to nepropasete a můžeme vás v říjnu vhodit do výherního osudí…Související stránkyVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...