Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » SÁZKA: Kluci z PU prý vyhrají VAŠI LIGU levou rukou


SÁZKA: Kluci z PU prý vyhrají VAŠI LIGU levou rukou

24. 10. 2013, 3:17    autor: Filip Svoboda    Dění ve sportu   Squash Praha

 (autor: Jakub Hojer)
VAŠE LIGA je kromě legendárních akcí a skvělé atmosféry při zápasech i turnajích pověstná taky šílenými sázkami. Sice v nich obvykle vystupuje Kuba nebo Tomáš, tentokrát jsou ale aktéři jiní.

Matadorům Petru Vosátkovi a Filipu Svobodovi s vidinou intenzivního trénovaní s Prague United (jak dosavadního, tak budoucího) očividně narostly hřebínky a vsadili se, že začnou hrát VAŠI LIGU ve squashi zase od začátku, ale levou (v případě Filipa pravou) rukou!

A o co se vsadili? No přece o startovné do další sezóny.

Takže s klukama se teď budete vídat třeba na turnajích začátečníků (někdo by určitě řekl, že tam stejně patří) a pokud je uvidíte při zápase, nezapomeňte pořádně fandit! Komu držíte palce?!

Pohled organizátora: Nebudou machrovat? Když mi kluci volali, že by rádi hráli ligu druhou rukou, neměl jsem nic proti. Je o mně známo, že miluju sázky a jsem rád, když v každém zápase o něco jde.
Poté, co se kluci objevili v nejnižších ligách, se ke mně donesl jiný pohled na věc. Určitě budou machrovat, honit si ego, ničemu to neprospěje.
Nemyslím si. V první řadě, kluci hrají VAŠI LIGU 4 roky (Petr dokonce 5), prošli si spodními ligami, kde odehráli spoustu zápasů. Oba vědí, co od začátečníků mohou čekat. Kdyby hráli hlavní rukou, nezahráli by si. Ruka záložní, to je výzva!
Druhá věc je, že začátečníkům mohou v mnohém poradit. Ať už budou dotazy směřovat k fungování ligy, držení rakety nebo správnému pohybu po kurtu, oba dokáží prodat nabité zkušenosti a začátečníky, kteří budou mít to štěstí a na kluky v lize narazí, posunout kupředu.
Takže hodně štěstí!
Kuba Hojer, správce VAŠÍ LIGY v Praze

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...