Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Čtyřhry se proměnily v herní maraton


Čtyřhry se proměnily v herní maraton

6. 4. 2014, 8:04    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Tereza Bumbálková)
Máme za sebou první turnaj čtyřher v Brně v kategorii mixy a muži. Někteří se přihlásili do obou kategorií, takže se (herně) nezastavili. Ale nevadilo jim to. Viděli jsme moc pěkné zápasy v obou kategoriích.
Čtyřhry v Brně - MUŽI
5. 4. 2014   Turnaj   Brno – Badminton
Čtyřhry v Brně - MIXY
5. 4. 2014   Turnaj   Brno – Badminton

8 týmů v mixech a 10 týmů v mužích. S takovou sestavou jsme vstupovali do sobotního turnaje. Byli tu tací, jako Česlo, Kraťák, Michal Gratcl, Pipas a Marek Pokorný s Milanem Kolářem, kteří si sehnali své parťáky i do mixů. A dá říct, že neslezli z kurtu.

Párový souboj mixů

V mixech se hrály dvě základní skupiny po 4 hráčích na 1 set do 15 bodů. Z toho potom všichni postupovali do pavouka 8, ale záleželo z jakého místa. V pavouku se hrálo na 2 odehrané sety do 15 bodů. V prvním zápase se lépe dařilo Papouškům (manželé Gratclovi), Lucce s Pipasem, Jarce s Česlem a Katce s Milanem. Ti se dostali do semifinále a zabojovali si o finálový postup. To se však mohlo povést pouze dvěma týmům a byli to Papoušci a Katka s Milanem. Vítězem kategorie mixy se stal tým Katka + Milan, druzí Papoušci, na třetím místě skončili Lucka s Pipasem a čtvrtí Jarka s Česlem. Pátý skončil tým tým Bára + Marek, šestí Radko + Darina, sedmí Denis s Mončou a osmí Kraťák s Evčou.

A jde se na chlapy

V mužích bylo deset týmů, takže nezbylo nic jiného, než udělat dvě základní skupiny po 5 hráčích a z toho podle výsledků udělat opět skupinu vítězů a skupinu skrytých talentů. Ze základních skupin se do lepší skupiny dostali Pipas s Michalem a Kraťák s Česlem. Z druhé skupiny potom Zdeněk s Mírou, Marián s Honzou a Lukáš s Jirkou. Do spodního pavouka sestoupily zbylé týmy: Marek a Milan, Michal a Martin, Petr a Jirka, Tomáš a Vojta a Filip s Michalem. Hrálo se stejně jako v mixech na 2 odehrané sety do 15 bodů s rozdílem 2 bodů. Bylo to těsné, vítězem se ale nakonec stal pár Zdeněk + Míra, druzí skončili Pipásek s Michalem a třetí skončili Kraťák s Česlem. Dále 4. Marián + Jan, 5.Lukáš + Jirka, 6. Marek + Milan, 7. Michal + Martin, 8. Filip + Michal, 9. Tom + Vojta, 10. Petr + Jirka.

Vítězům ještě jednou gratuluji, všem moc děkuji za účast a zase na podzim vypíšu další turnaj čtyřher.

Mějte se fajnově.

Terez
Dubnové premiérové čtyřhryVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...