Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » VAŠE LIGA na LASER GAME s až 50% slevou


VAŠE LIGA na LASER GAME s až 50% slevou

8. 4. 2014, 16:45    autor: Jakub Hojer    Info    Praha

Pro pražské hráče jsme získali nového partnera – novou a největší laser game arénu v Praze – MERCURIA LASER GAME. Vyměňte rakety a míče za zbraně a postřílejte kamarády! Každý v partě bude totiž díky vám platit pouhých 69,– za hru. Akce platí do konce dubna.

Mercuria Laser Game je nová a největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice. V tomto jedinečném laser gamu si užijete hru v aréně o velikosti větší než 400m2 a při hře vám bude hrát muzika z MortalKombat (do budoucna se připravují navíc i jiné hudební módy). Krom toho z vesty budete poslouchat hlášky kompletně v češtině, což je unikát v ČR. Za svou nepřemožitelnost zde vítěz získává velkou Kofolu nebo pivo zdarma, kterou si může užít ve velkém vesmírném baru s více než 60 místy k sezení. Kromě laser gamu si můžete vybrat i jiný druh zábavy v podobě stolního fotbálku, šipek či u dětí oblíbených arkádových her (motorky, autíčka či House ofDead).

Aréna má přes 400m2 a stala se tak naprosto největší arénou v Praze! Čeká vás detailně promyšlený labyrint se spoustou vychytávek, které jinde nenajdete. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, se před vámi objeví mohutný golem, jež vás hned na přivítanou propálí svýma očima. Nezbývá nic jiného než se skrýt a zvolit si vlastní taktiku. Každý prvek arény má svůj význam, každý sebemenší otvor ve zdi důvod, každá vyvýšenina smysl. Nebojte se využít všech možností, které toto neobvyklé, temné prostředí poskytuje a najít si ty nejlepší palebné pozice. Zrcadla, sudy, matrace a mnohem víc!

V laser gamu na Holešovicích najdete nesrovnatelný systém Laserforce, který nikde jinde v Praze nenajdete.Tento systém nabízí velké množství typů her – od klasických typů všichni proti všem či na týmy si zde můžete zahrát typ hry Revolver (máte omezený počet nábojů a pokud vám dojde munice, tak jste na chvíli snadná kořist) nebo velmi oblíbeného Gladiátora (omezený počet životů, kdy se vám za smrt odečítá život, ale pokud vy někoho zasáhnete, tak získáváte čtvrt životu. Gladiátorem je ten, který zůstane v aréně nejdéle). Zkušenější hráči si mohou dále dát Základny, známý Capturethe Flag a mnoho dalších typů her.

Při hře se určitě zapotíte, a proto můžete využít šatny na převlečení, kde jsou uzamykatelné skříňky. Dále se dá využít sprcha a pokudbyste si zapomněli ručník, tak vám ho za drobný úplatek půjčí na baru. Myslí tu i na Vaše cennosti, které si můžete uzamknout do skříňky přímo ve zbrojírně.

Po hře můžete schladit žízeň v prostorném vesmírném baru s více než 60 místy k sezení. Na pivo si můžete vybrat mezi Staropramen 10° a Staropramen 12° nefiltrovanou a nealko mezi točenou Kofolou či produkty Pepsi. Když někomu z běhání vyhládne, tak si může dát zapečené PaniniCrocodile. A pro večerní akce je zde také velký výběr tvrdého alkoholu ;-)

Sleva platí pro hráče, kteří v dubnu hrají ligu a jsou tedy na Aktualizovaném seznamu hráčů + pro všechny kamarády, se kterými přijdete.

Více na www.mercuriala­ser.cz

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...