Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Malý Wimbledon na brněnské antuce!


Malý Wimbledon na brněnské antuce!

12. 7. 2015, 11:42    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Tenis Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
V sobotu jsme si užili úžasný sluneční den s tenisovou příchutí. Na 5 kurtech po dobu 6 hodin jsme viděli slušný tenis a užili si tak malý Wimbledon, o kterém teď mluví všichni tenisti. Naším vítězem se stal Přemek Cendelín.
Letní tenisový turnaj Brna - singly
11. 7. 2015   Turnaj   Brno – Tenis

16 antukových hráčů

Po roce jsme se opět sešli na antukovém dvorci, abychom si užili tenisový den. Počasí nám přálo, možná až moc, sluníčka svítilo habaděj. Hráči byli v dobré náladě a mohli jsme začít odehrávat základní skupiny po 4 hráčích na 1 set = 5 gemů. Základní skupiny se odehrály za 3 hodiny, takže poté 8 nejlepších hráčů postoupilo do vrchního pavouka a zbylých 8 hráčů do spodního, kde všichni hráli do úplně dohrávky stejný hrací systém jako v základní skupině.

Na videu za doprovodu písničky můžete vidět zmapovaný průběh turnaje, jak se hráči soustředili při hře a jak byli uvolnění při předávání cen. :-)

Finalisté

Každý turnaj musí mít finalisty a těmi našimi byli Přemek Cendelín s Markem Šlofem, kteří odehráli vyrovnaný zápas. Vítězem se stal Přemek, který se z vítězství opravdu radoval. (Klikněte na fotku níže, určitě ho poznáte). :-) V zápase o třetí místo se utkali Standa Gábler s Honzou Modlitbou a Honza si odnesl bronzovou medaili. Mezi ženami si nejlépe vedla Janča Svobodová. Celkové výsledky jsou zde.

Další turnaj v září

Těšit se můžete na další antukový turnaj v první půlce září (termíny buďto sobota 5.9. nebo 12.9., termín bude upřesněn a akce brzy vypsaná). Tak se budu opět těšit na viděnou na turnaji, všichni jste zváni. :-)

Mějte krásné léto a trénujte, ať to v září ostatním natřete.

Terez
Červencový tenisový turnaj BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...