Úvod » Články » Martin Soušek poprvé, podruhé, potřetí

Martin Soušek poprvé, podruhé, potřetí

16. 11. 2015, 11:34    autor: Jakub Hojer    Reportáž   Squash Praha

(autor: Jakub Hojer)
a stejně to na medaili nestačilo. Proto jsme nakonec vyhlásili i speciální kategorii Martinů Soušků, kterou vyhrál Martin Soušek.
SQUASH - Středně pokročilí 3
14. 11. 2015   Turnaj   Praha – Squash

Pro nezaujatého diváka by bylo nejlepší, kdyby se všichni Martinové Souškové vymlátili v základní skupině a pak na sebe narazili i v pavouku. Čím víc střetů, tím lépe. Los byl k našemu nezaujatému přání nemilosrdný, Martin na Martiny nenarazil, co byl turnaj dlouhý. S Martiny tak hráli téměř všichni, jen samotný Martin ne.

Pořadí v kategorii Martinů Soušků
1. Martin Soušek mladší
2. Martin Soušek starší
3. Martin Soušek třetí

Bohužel se opět nenaplnily kapacity odpoledních turnajů a všechny kategorie jsme sloučili do jedné. Kromě tří Martinů Soušků se tak na jednom turnaji sešly i 3 kategorie – začátečníci, středně pokročilí a pokročilí.
I přesto byl turnaj velmi kvalitní a odehrál se v perfektní atmosféře (k čemuž přispělo i to, že pokročilí ani začátečníci kupodivu nejsou z jiné planety). Nejdůležitější ale bylo, že na Strahově opravili kávovar! (i střechu)

Taky Martin, tentokrát Havelka

Turnaj tak vyhrál Láďa Vávra před Jardou Růžičkou a na třetím místě skončil Jindra Čeladín.
Z žen byly nejlepší Janča Svobodová, Ivča Růžičková a Lucka Jarolímová.

Stříbrní Růžičkovi

Kompletní pořadí všech zúčastněných naleznete zde. Artuš nebyl klasifikován, protože neprošel dopingovou kontrolou.

Artuš se dopingové kontrole vysmál

Poděkování
všem hráčům, kteří dorazili. Dále také společnosti OLIVER za zápůjční rakety a boty. Jan Roll – squashový trenér za poukazy do slosování a Birell za věcné ceny.

Partnery pražských soutěží jsou TapeYou.cz, Dock House restaurant, Trenýrkárna.cz a SWITH street workout fitness

Příště
- 21. 11. STUDENT: Squash – turnaj pro studenty a hráče mladší 26 let na Hamru v Záběhlicích
- 12. 12. Středně pokročilí od 11, Začátečníci a Pokročilí od 16 hodin. Výjimečně také na Hamru v Záběhlicích!