Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Sportkemp 2016: Zažij totální reset!


Sportkemp 2016: Zažij totální reset!

11. 3. 2016, 17:00    autor: Šárka Reinbergrová    Příležitosti   

 (autor: Šárka Reinbergrová)
Chcete se v létě pořádně sportovně vyřádit, zapařit a poznat nový sporťáky a sporťačky? Toužíte po vytržení z reality, vybočení ze zajetých kolejí? Chcete si vyčistit hlavu, být pár dní bez mobilu a bez netu? Zapište si do deníčku datum 2.-6.července 2016 a pojeďte s námi na SPORTKEMP! Přihlašování je spuštěné, míst ubývá a zvýhodněná cena platí jen do 31.3.

Opět po roce je tu šance jet si s námi a bandou 130 mladých pohodových lidí zasportovat a pobavit se do multisportovního areálu Sportlife v Rumburku, v krásné přírodě Českého Švýcarska: SPORTKEMP VAŠÍ LIGY 2016. Letos jedeme už po šesté!

Co to ten SPORTKEMP je?

Mnozí dobře vědí, ostatní omrkněte leták na konci článku :-) Ve zkratce: 4 dny sportování, 1 den dovolené, desítky sportů a nespočet zážitků.

Tréninkové skupiny a přihlášky

1. Vyberte si 1 sport, kterému se chcete na Sportkempu věnovat nejvíce, a přihlaste se podle toho do tréninkové skupiny (v té absolvujete dopolední tréninky s trenérem; odpolední a večerní program si volíte až na místě z aktuální nabídky aktivit):

 • Chci jet na Sportkemp a dopoledne trénovat SQUASH
 • Chci jet na Sportkemp a dopoledne trénovat TENIS
 • Chci jet na Sportkemp a dopoledne trénovat BEACH VOLEJBAL
 • Chci jet na Sportkemp a dopoledne trénovat CROSSMINTON
 • Chci jet na Sportkemp a dopoledne trénovat BADMINTON
 • Chci jet na Sportkemp a dopoledne trénovat MIX

2. Pošlete si převodem nebo přes PayPal do ligové peněženky 3.750 Kč (při přihlášení do 31.3., později 4.100 Kč). Cena zahrnuje kompletní program, ubytování a plnou penzi.


Jak to na Sportkempu probíhá

 • První večer rozdělení do týmů a seznamovací večírek (taneční parket, DJ)
 • Další 3 dny se jede systémem: dopolední trénink s trenérem – odpolední výběrový program – večerní možnost individuálního sportování na kurtech a na závěr dne samozřejmě společenská část (táborák, noční hra, party,…).
 • V průběhu celého pobytu se navíc koná několik disciplín týmové soutěže (gigatlon).
 • Poslední večer se vyhlašují vítězové všech proběhlých turnajů a také vítězný tým gigatlonu, vše vrcholí závěrečnou pařbou, která obvykle jede až do snídaně:)
 • Připravujeme vždy pestrý program, každý den je nabitý od rána až do noci. Kromě sportu, ve kterém absolvujete dopolední tréninky, má každý šanci vyzkoušet si spoustu dalších méně či více tradičních sportů:
  • tenis, squash, badminton, crossminton, beach volejbal, klasický šestkový volejbal, fotbal, petangue, bowling, ping pong, stolní fotbálek, lanový park, orientační běh, turistika v NP České Švýcarsko atd.
 • Snažíme se vždy zařadit i méně obvyklé disciplíny, ke kterým se jen tak nedostanete (v uplynulých letech to byl např. noční blackminton, grass voleyball nebo rugby)
 • Nechybí ani regenerační část (masáže, strečink, jóga, meditace, vířivka, bazén).

Přihlašování je spuštěné – neváhejte ani chvilku, dokud jsou volná místa. V případě otázek mě kontaktujte (tel. 737283338, sarka.reinber­grova@vaseliga­.cz), Šárka

Jaké to bylo na Sportkempu vloni?

Super trička pro Sportkempáky

I letos si můžete objednat bambusová funkční trika s designem vašeho oblíbeného sportu nebo logem VAŠÍ LIGY. Pro Sportkempáky navíc zdarma potisk na zádech (jméno, nick,…) a ještě sleva 10% oproti cenám na webu Bambutiku! Stejná trička bude mít opět i letos celý organizační tým kempu a trenéři:-) Trika v různých barvách s kratkým rukávem nejdeš tadyhle , dlouhý rukáv tutotu. Pro sporťačky obojí také v dámske verzi!

Bambusová trička od Bambutiku mám osobně vyzkoušená a jsem z nich nadšená. Nesmrdí ani po opakovaném nošení na sport a po vyprání rychle uschnou – obojí na kempu velmi oceníš:-) Šárka

Sledujte aktuality ve FB události… a v létě ahoj!

Těším se na vás a doufám, že se vám bude letošní ročník líbit minimálně stejně tolik, jako ty předchozí! Už teď pilně pracuji spolu s trenéry a celým organizačním týmem na přípravách a vymýšlíme pro vás nové bejkárny:-) Sportkempu zdar! Šárka

Přidejte se k události na facebooku a sledujte sportkempové novinky, které sem budeme postovat. Pokud vás napadá někdo, komu by se Sportkemp líbil, klidně zvěte a šiřte událost dál, nebo sdílejte letáček akce:

REFERENCE od účastníků Sportkempu 2015

Dala jsem tooo! 4 dny naplno, min 9 ruznych sportovnich aktivit, včetně kurzu žonglování, 0 nuda, nespocet jelenu a krvavych zad. Asi 125 nových našlaplych tváří co mi dodali tolik energie, že přes to všechno ty ztuhly kameny svaly a spálené tělo už skoro necitim diky‪#‎sportkem­p2015

Ahoj Šárko. Ještě jednou bych tobě, Tomášovi a ostatním poděkoval za organizaci tak skvělé akce, jakou byl sportkemp. Byl jsem poprvé a jsem nadšený. I přes to úmorné vedro jsme si to maximálně užívali. Jako bonus jsme vyhrály gigatlon, takže úžasný pocit. Nejvíc mě potěšilo, jak jsme se za tak krátkou dobu sžily (o to horší pak bylo loučení). Je skvělé aspoň jednou ročně potkat tak super partu plnou skvělé nálady, takže příští rok se mnou počítejte zase.

Skvělý areál, je tam všechno. Ubytování úplně v pohodě, bylo fajn, že jsme byli dost pohromadě a mohli se seznámit i třeba se sousedama. Organizace skvělá, program rozhodně taky. Pořád se dalo něco dělat a nebyly vlastně žádné pauzy. Naopak jsem měla spíš problém si z nabídky vybrat :-) Účastníci jsou na takových akcích vždycky super. V podstatě mi to letos nahradilo zrušené Dobronice, takže příští rok určitě znovu. Děkuju!

Všechno :-) (ale fakt! ..teda až na ten těstovinovej salát :-D) Na podobný hromadný akce nejezdím, tak jsem nevěděl co čekat, ale bylo to naprosto výborný, díky za to! :-) Ubytování postačující, areál jako stvořenej, Plzeň na čepu výborná (to sem ani nečekal), sportoviští hodně, program plnej, koncept parádní a ostatní účastníci mě hodně pozitivně překvapili svým přístupem.

Organizace byla skvělá, areál plně vyhovující, počasí úžasné a parta nezapomenutelná! Soutěž družstev byl velký (pozitivní) zážitek ;o) Děkuji všem organizátorům za příjemné zážitky, profesionalitu a přístup. Klobouk dolů před takovým výkonem. Všechno klapalo a přitom to nebyl dril či honička. Jste skvělí!!!

Podrobnosti a přihlášky na Sportkemp 2016 ZDE

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...