Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » I přes vedro to byl dobrý turnaj!


I přes vedro to byl dobrý turnaj!

30. 5. 2016, 10:56    autor: Michal Faltus    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Michal Faltus)
Kvalitní účast v začátečnících, miniturnaj, ale o to vyhecovanější ve 4hrách a konečně pokus sedmi statečných vzdorovat žebříčkové jedničce ve středně pokročilých, to byl sobotní poslední předprázdninový turnaj v badecu v Brně.
Květnový beďas - STŘEDNĚ POKROČILÍ
28. 5. 2016   Turnaj   Brno – Badminton
Badmintonové čtyřhry Brna - KVĚTEN 2016
28. 5. 2016   Turnaj   Brno – Badminton - čtyřhry

Statečný boj Lenky proti mužskému osazenstvu skončil na bramborách

Málem jsme po letech měli medailistku v některé z kategorií. Chyběl jediný zápas, ale pěkně popořádku. Již losovačka do skupin předznamenala, že některý z favoritů půjde z kola ven. Především skupina smrti s Michalem Černoškem, Honzou Krupicou, Honzou Burešem a Leošem Zouharem naháněla hrůzu. Vítěz z této skupiny však nevzešel (teda vzešel, ale pouze v pavouku o 9–16. místo).

Kdo byl vítězem? Tibor Švenda ze 4her (tým KOMETA) si zkusil dvouhru a nenašel přemožitele. S ohledem na jednoznačná vítězství defacto ani soupeře. Ve finále s ním padl Marek Ceyp, pro kterého to byla, myslím, první medaile. Třetí místo zbylo pro Honzu Krupicu, velkého favorita turnaje.

A brambory? Tam to dopinkala Lenka Šturmová. Ladné údery z bekendové části hřiště přes hlavu krosdropem již v semifinále a o 3. místo nestačily. I tak to byl výborný, na pohled moc hezký, badminton.

Z dalších umístění lze vyzdvihnout vítězství Leoše Zouhara ve středním pavouku a největšího talenta ve skupině skrytých talentů Adelu Procházkovou. Všem, kdož nebyli jmenovaní, děkuji za výtečný turnaj! Jenom připomínám medailistům, že kategorie středně pokročilých je příště nemine!

Vyhecované 4hry pro navrátivšího Petra Havránka s Ivou

Krátce po obědě se konal miniturnájek ve 4hrách. Počet týmů byl pouze 5, ovšem kvalitou šlo o turnaj výborný! Svědčí o tom téměř polovina třísetových zápasů. Ačkoliv jsem seděl u kurtu č. 4, turnaj 4her probíhající na kurtech 1 a 2 nešlo přehlédnout, protože co chvíli byl někdo na zemi, nadával, hecoval se, radoval se.

Nejlépe z této řežby vzešel Petr Havránek s parťačkou Ivou. Petr se na turnaji ukázal po několika letech, avšak dal jasně najevo, že neztratil téměř nic z dřívější formy, kdy vítězil jeden turnaj za druhým.

Druhé místo obsadil Elis tým, třetí byly Mandarinky, čtvrtí Petr s Marcelou a pátí Gopalíci. Děkuji tímto všem za účast!

Karel Pecha nedal středně pokročilým šanci

Turnaj středně pokročilých se nakonec uskutečnil a to v hezkém počtu 8 hráčů. Dalo by se říct, sedmi středně pokročilých a jednoho pokročilého. Pro sedm statečných to byla výzva poměřit síly s hráčem, který v této sezoně vede žebříček všech hráčů hrajících ligu.

Kluci se výzvy trochu zalekli. Karel Pecha nedal nikomu šanci a odnesl si zlatou medaili. V souboji o druhé a třetí místo byli nejúspěšnější Markové, Hrůza druhý a Dlask třetí. Další pořadí pak bylo čtvrtý Jakub Jonszta, pátý Tom Farda, šestý Jika Petřek, sedmý Radomír Uhlíř a konečně osmý Filip Fousek. I zde všem děkuji za účast.

Za ceny do turnaje děkujeme BRUNO FAMILY PARK!

Příště? a) v Líšni, b) v týdnu c) o prázdninách

Jediný turnaj se hráče chystá o prázdninách. Termín je 19.7.2016, tj. v úterý, večer od 18–21. Kapacita je omezena, tak se neváhejte přihlásit zavčas na ZAČÁTEČNÍKY nebo STŘEDNĚ POKROČILÉ

Badecu zdar! Michal F.
květnoý beďas BrnoVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...