Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Squash PÁRTY do 27 let


Squash PÁRTY do 27 let

27. 6. 2016, 14:30    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Squash Praha

 (autor: Tomáš Novák)
V sobotu 25. června se v Praze na Hamru uskutečnil čtvrtý squashový turnaj pro studenty, který završil úspěšnou squashovou sezónu a definitivně obnovil studentskou tradici v podobě pravidelných turnajů.
SQUASH PÁRTY - do 27 let
25. 6. 2016   Turnaj   Praha – Squash

Výběr termínu pro uspořádání turnaje je opravdový oříšek pro každého organizátora. U volnočasových aktivit se vždy naskytne nespočet dalších možností, kam vyrazit o víkendu nebo prostě přijde ze shora vyšší síla.. V lednovém turnaji se jednalo o sněhovou kalamitu (3 cm sněhu a u muzea 4), nyní nás zastihly tropy – dusno a horko. Počasí, ve kterém to chce opravdové přesvědčení se jít dobrovolně 4 hodiny potit na kurt a proto jsem rád za všech 17 účastníků, co se rozhodli pro tuhle variantu a za to před všemi smekám klobouček a děkuji další herní zážitek. ;-)

Turnaj měl, tak jako u předešlých, skvělou herní úroveň a svým komorním rozložením i vynikající atmosféru. Každý turnaj je nicméně odlišný herním systémem, a to tomu dává jistou originalitu. Nejdříve si to hráči rozdali v klasických skupinách, ze kterých první automaticky postoupili do play off, do které se museli druzí se třetími probojovat v baráži. Čtvrtí a pátý vytvořili komorní skupinku o 5 hráčích.

Sportovní zážitky byly doplněny i milostnými obrázky.. aneb Kluci s klukama, holky s holkama???

(poznámka pod čarou – fotka z morálního hlediska lehce rozmazána, nicméně dle předpisu č.č. 115/2006 Sb. a danému zákonu respektujeme tyto aktivity)

Stupínek vítězů

  1. Lukáš Matoušek, Denisa Linhartová (2.)
  2. Denisa Linhartová, Sába Kuncířová (6.)
  3. Roman Kadlec, Anička Vondrová (14.)

Celkově pořadí

Poděkování

ještě jednou patří všem zúčastněným, především děvčatům za krásné výkony. Dále děkuji sponzorům za jejich poukazy do slosování, a to Mercuria laser game, a trenérům Honzovi Rollovi a Matěji Slabému.

Příští turnaje

I přes léto se budou squashové turnaje, a to v pondělí 25.7. squash kvalita a squash pohoda a další je naplánovaný na 15.8. Více mrkni zde: VAŠE LIGA AKCE

Přeji hezké a klidné léto.

Sportu zdar a v září s dalším študákem na viděnou!

Tomáš Novák




SQUASH PÁRTY do 27 let - Praha - červen 2016



Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...