Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Sportkemp na Havaji?


Sportkemp na Havaji?

9. 7. 2016, 1:00    autor: Šárka Reinbergrová    Reportáž   

 (autor: Šárka Reinbergrová)
Sportkemp 2016 utekl bleskovou rychlostí a zase je na co vzpomínat! Počasí tentokrát vyšlo parádně. Sportkempáci opět naprosto pohodoví. Trenéři boží. Zranění žádné! Sportování intenzivní. Společenský program nabitý. A jak je to s tou Havají?

Havaj to tedy rozhodně nebyla! Až na poslední večer, kdy se v Rumburku najednou objevilo 125 Havajanů, připravených na závěrečnou tématickou party. I letos se Sportkemp odehrál klasicky v rumburském areálu Sportlife. Už po šesté! Ale vezměme to postupně a s pomocí fotek – ty řeknou víc než tisíc slov.

Pro statistikofily a zvědavce doplňuji 2 zásadní čísla:-) Průměrný věk účastníků byl 31 let. Poměr muži a ženy 60/40 %.

Program

Na programu toho bylo opravdu hodně, mrkněte na rozpis sportkempových aktivit.

Novinkou byl Spikeball, který nás hodně chytnul! Úspěch měl i noční zážitkový běh s Aničkou.

K vidění byla exhibice badmintonistů Adama Mendreka, který nás přijel navštívit, a trenéra Standy Kohoutka – skvělá podívaná!

Mohli jste s Tomášem vyzkoušet jógu, tantru nebo dechová cvičení. Markéta po večerech masírovala a vedla i hromadnou masáž.

Nováčkem v trenérském týmu byl Zbyňa – crossmintonisty dovedl na 3.místo, šéfoval turnaj v pokeru a zazářil i na parketu!

Poslední disciplínou v celokempové soutěži týmů byl „ironman“ – klobouk dolu, jak jste to zvládli! Nebyla to žádná Havaj!

Vítězným týmem celého „gigatlonu“ se stal tým MIXáků pod vedením Aničky, která to řádně oslavila i večer na tanečním parketu!

Momentky

Trenérský tým na zahájení Sportkempu v bambusových trikách od Bambutiku! Trika dolu aneb 50 odstínů opálení!

Davídek měl spoustu chůviček, díky za babysitting! / Alespoň chvilka odpočinku – poobědová siesta aneb dospi co se dá!

Vítězové sportkempových turnajů budou na fotkách od Humpyho (za havajským fotoaparátem). Tak aspoň fotka cen pro vítěze.

Závěrečný havajský večírek

Trenéři se blýskli nejen parádními (Standa a Móňa odvážnými) kostýmy, ale i předvedeným havajským Hukila tanečkem :)

Vaše převleky nás prostě baví! Každoročně předčí očekávání! (Kluci si havajské téma pochvalovali, není divu!)

Společné fotky tréninkových skupin

SQUASHISTI pod vedením Adama Kiliána a půlka BADMINTONISTŮ se Standou Kohoutkem a Michalem Světničkou

SKUPINA MIX vedená Ančou Rohulánovou a Markétou Smoleňovou a CROSSMINTONISTI s novým trenérem Zbyňkem Zejdou

TENISTY trénoval Petr Klimša a BEACH VOLEJBALISTY Lukáš Havlíček

Bonus

Sranda musí být! Nemůžu se s vámi nepodělit o naspídlou Markétku a modelku Světňu!

Více fotek?

 • Mrkněte na fotoalbum níže a hlavně do alba na Facebooku – otagujte se navzájem:-)
 • Další (a o mnoho krásnější) fotky budou od Jirky Humpolce, ale musíme si ještě pár dní (týdnů?) počkat. Sledujte facebook VAŠÍ LIGY, ať vám neuniknou!

Závěrečné díky

 • Děkujeme partnerům, kteří nás podporují a mimo jiné věnovali ceny do sportkempových turnajů:
 • Děkujeme trenérům jednotlivých skupin za jejich nadšení a nasazení a dále pak:
  • Monice za pomoc s organizací a kapitánování
  • Humpymu za workshop žonglování a fotky (na které se moc těšim!)
  • Honzovi Radovskému za GoPro záběry (snad zvládneme videa sestříhat…co říkáš Humpy?:)
  • Milanovi Macurovi za výuku Bridge
  • Kubovi a Gabče, že nás přijeli naučit Spikeball
  • Vítkovi za skvělé hudební improvizace a kytaru u táboráku
 • A v neposlední řadě děkujeme vám všem, kteří jste se SPORTKEMPU zúčastnili! Celá akce byla skvělá hlavně díky vám a vašemu zápalu pro sport i zábavu.

Za rok se budu těšit na Sportkempu vol.7, 5.-9.července 2017, středa-neděle! Napište si to hned do diáře. Přihlašování spouštíme v únoru, tak ať si to pohlídáte:-) Sportkempu zdar! Šárka
Sportkemp 2016Vaše komentáře

Názory

 • Jaromír Běláček    9. 7. 2016 ve 21:11    ŠPIČKOVÁ AKCE:

  Pravda je, že jsem se na tuto akci přihlásil v podstatě jenom proto, že jsem chtěl po již déletrvajícím blbinci v práci vlastně jenom na chvíli vypadnout z Prahy; a zahrát si s někým trošku soustředěně, ale bez jakýchkoli dalších stresů a ambicí tenis, badminton anebo ping-pong. Ale po příjezdu do sportcampu v Rumburce se skutečnost proměnila ve faktické šílenství cca 140ti (ve velké míře single) účastníků, kteří nejprve nevěřícně, ale později se stoupající důvěrou vůči organizátorům, začali konfrontovat doslova několik desítek sportovních akcí (či miniakcí), které do tří dnů vtěsnali do programu (pravděpodobně sami hyperaktivní) pořadatelé – teď mám na mysli samozřejmě Šárku, jejího manžela a team opravdu profesionálních trenérů, a to nejen ve výše vypsaných tradičních, ale i v řadě atraktivních pro mnohé zcela neznámých, disciplínách (záměrně nerekapituluji, abych něco terminologicky nepopletl, ale také abych probudil zvědavost v těch, kteří se letos této periodické akce nezúčastnili a tak dostávají tak šanci zúčastnit se napřesrok). A abych pro příště nalákal „kluky“, tak dávám tímto na vědomí, že tolik nádhernejch ženskejch pohromadě jsem teda fakt v životě neviděl! Takže sotva jsem se začal s jednou o něčem bavit či na nějaké sportovní domlouvat, už tady byla nějaká další, takže ta první se mnou kvůli té druhé přestávala bavit (většinou ovšem z mého pohledu bezdůvodně), a tak se to za ty tři dny párkrát protočilo… A řekl bych, že každá ze zúčastněných ženských mohla být (a nakonec asi i byla) zase spokojená „s pestrou paletou/nabídkou hezkejch a sportovně založenejch kluků“… (To poslední mě osobně sice nerajcuje, ale každopádně musím na závěr konstatovat, že akce skončila právě a akorát včas, abychom měli delší dobu nad čím přemýšlet a na co vzpomínat.) Takže díky ZA SEBE a asi určitě i ZA VĚTŠINU OSTATNÍCH – tedy díky ORGANIZÁTORŮM i ÚČASTNÍKŮM (a zejména ÚČASTNICÍM) této fascinující akce. (A pokud jsem v průběhu dramatizoval některé svoje a priori kritické postoje či poznámky, beru je víceméně zpět. Přijel jsem opravdu velice unavený. Nyní jsou tyto zcela převálcovány kvantem pozitivních zážitků a zkušeností.) Takže palec (či palce) nahoru… :-) Dobiti energií vzhůru do blázince našich všedních dnů! Jarda Běláček (1 z 12ti tenistů)

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...