když můžeš koukat na novou.

Úvod » Články » Pondělní squash vyhrál Krupička a Šmejkal

Pondělní squash vyhrál Krupička a Šmejkal

7. 9. 2016, 14:09    autor: Petr Lundák    Reportáž   Squash Plzeň

Celkem 22 hráčů se zúčastnilo premiérového pondělního squashového turnaje na plzeňské Doubravce. Kategorii Na krev vyhrál letos po třetí Lukáš Krupička. V turnaji Na pohodu se ze svého druhého vítězství radoval Martin Šmejkal.
Squashový turnaj - Plzeň (7) - Pondělí na krev
5. 9. 2016   Turnaj   Plzeň – Squash
Squashový turnaj - Plzeň (7) - Pondělí na pohodu

Poprvé v pondělí

Poprvé jsme se na squashový turnaj sešli v týdnu. A ukázalo se, že přes léto je to lepší volba. Celkem 22 kousků dorazilo v plné formě :)

Na pohodu

7 hráčů Na pohodu si zahrálo systémem každý s každým. O čtvrté místo se rozhodovalo v rodinném souboji. Čenda Herold vyhrál na Čendou Heroldem. Nutno dodat, že ten mladší nad tím starším v poměru 2:0 na sety.

O prvenství se rozhodovalo až v závěru. Shodně jednu prohru měli Jaroslav Sühs, Jiří Čejka a Martin Šmejkal. Díky lepšímu rozdílu vyhraných a prohraných setů nakonec zvítězil Martin Šmejkal. Ten ve svém souboji vyhrál s Jiřím Čejkou 2:1 na sety.

Třetí místo zbylo na Jardu Sühse.

Mezi všemi zúčastněnými ženami byla nejlepší Soňa Königsmarková, která také byla v turnaji ženou jedinou. Holky, kde jste? :)

Na krev

15 hráčů si zahrálo v kategorii Na krev. Hráči byli nejdříve rozděleni do skupin a poté první dva postoupili do bojů o titul. Jediný z nasazených nepostoupil z prvního místa Lukáš Vrba. A tak bylo ve čtvrtfinále k vidění derby mezi hráči z týmu SK RegičaVrbič. Martin Regner oplatil Lukášovi ligovou porážku ze srpna a šel dál. Lukáš si spravil chuť alespoň v následujícím zápase s Jaroslavem Křížem.

Martin Regner používal v semifinále všechny možné i nemožné zbraně, do finále přes Lukáše Krupičku nepostoupil.

Lukáše, jak se stává už pomalu tradicí, doplnil ve finále rokycanský Michal Kraus. V pohledném zápase se radoval Lukáš Krupička. Letos již po třetí a zaslouženě se dostal do čela Tour 2016.

Na bronz pomýšlel i jeden ze dvou nájezdníků od Rakovníka, Jaroslav Kříž. Proti byl ale domácí Martin Regner, který tak doplnil na stupních Michala s Lukášem.