Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Finálový souboj kamarádů dopadl lépe pro Honzu!


Finálový souboj kamarádů dopadl lépe pro Honzu!

17. 9. 2016, 19:24    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Hrávají spolu každý týden na trénincích, na turnaji se potkali až ve finále! Tam ale kamarádství muselo jít stranou a boj o zlatou medaili byl na krev! Mezi ženami hrála nejlépe Evča Urbánková. Jak se dařilo i ostatním, se dočtete v článku.
Zářijový badminton Brna - Začátečníci
17. 9. 2016   Turnaj   Brno – Badminton

Náhradník

Jeden hráč nedorazil, zaspal prý v Praze. No toto teda začíná. :-) A druhý mi nebral telefon, ani nereagoval na smsku. Takže jsem musela povolat náhradníka, kamaráda od Evči Urbánkové, Lukáše Korandu, který ač s plným břichem, ale natěšený na hru, dorazil. 19 hráčů znamenalo, že si zahraju i já. A těšila jsem se, protože jsem raketu nedržela skoro dva roky. :-) Ale dobrý, dobrý to bylo. :-)

Skoro všichni do pavouka

Z 19 hráčů jich po základní skupině postoupilo 16 do vrchního pavouka. Zbylí 3 hráči si zahráli se mnou ve skupině každý s každým na dva vítězné sety do 11 bodů. Při hře se na mě někteří stihli i usmát. :-)

Odpočinek musí být

Někteří nehráli celé léto, takže krátké pauzy na oddech jim prospěly a mohli tak probrat s ostatními zážitky z léta. :-)

Jdeme do finále

Jak jsem říkala, tak 16 hráčů se dostalo do pavouka a zbylí 3 do spodní skupiny se mnou. :-) V pavouku si nejlépe vedli hráči Honza Krupica (vítěz), Marek Ceyp (2.místo) a Ondra Nedvěd, který zvítězil v souboji s Honzou Trunkátem. Ve spodním pavouku zvítězil Honza Bureš a odnesl si pivko. A ve spodní skupině si nejlépe vedl Petr Švec. Mezi ženami byla nejlepší Evča Urbánková (celkově na 13.místě), druhá Terka Daňková a třetí Markéta Vajčnerová.

Všem gratulujeme a děkujeme partnerovi za ceny pro vítěze Nero Isodrinks.

Další turnaj 22.10.

Přijďte si zahrát i na příští turnaj, který je v sobotu 22.10.. Budu ráda, když se tentokrát budou konat všechny tři kategorie – Začátečníci, čtyřhry a Středně pokročilí. Tak doražte. :-) Budu se těšit. Ahoj, Terez
Zářijový badminton BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...