když můžeš koukat na novou.

Úvod » Články » Tři hodiny nonstop na kurtu

Tři hodiny nonstop na kurtu

26. 9. 2016, 11:21    autor: Petr Lundák    Reportáž   Badminton Plzeň

Po tříleté pauze se do Plzně vrátil badmintonový turnaj VAŠÍ LIGY. 10 hráčů, 4 kurty. Za tři hodiny každý odehrál alespoň 5 zápasů, většina 6. Program byl opravdu náročný a někteří hráči za tři hodiny z kurtu skoro neslezli.
Plzeňský badmintonový turnaj
24. 9. 2016   Turnaj   Plzeň – Badminton

Přihláška v průběhu turnaje

Turnaj jsme rozehráli v devíti hráčích. Protože ale Ludvík Hedervari přišel na zrušený trénink a nechtělo se mu domů, tak jsme získali v průběhu turnaje hráče desátého. Ve skupině A se mu dařilo a postoupil z druhého místa do semifinále.

Ve skupině B byl nejlepší Petr Choc.

Jdeme do finále

Z druhého místa skupiny B postoupil do semifinále nejmladší hráč turnaje, Vít Koucourek. I přes velmi kvalitní a běhavý výkon nestačil na Petra Lundáka.

V druhém semifinále těsně vyhrál Petr Choc s Ludvíkem.

Ve skupině se hrálo na 2 hrané sety do 15 a v pavouku na 2 vítězné sety do 21, takže síly postupně ubývaly. To se ukázalo i v boji o první a třetí místo. Mladší ročníky měly v tomto výhodu. Ludvík Hedervari se po posledním zápase už nedokázal ani podepsat, jak se mu klepala ruka :)

3. Vít Kocourek, 1. Petr Lundák, 2. Petr Choc

Nejlepší a jedinou ženou turnaje byla Katka Janečková!

Po turnaji jsme stihli ještě rychlý turnaj čtyřher. Protože ostatní byli již zcela vyčerpání, přišly pouze dvě přihlášky. Vyhrála dvojice Katka Janečková-Michal Pašek. Na druhém místě skončil Radek JuppaPavlem Fakanem.

Díky Nero Drinks za ceny pro nejlepší a Oliveru za testovací rakety. Pro regeneraci po turnaji se nápoje hodily. Hráčům děkuji za předvedené výkony. Na další turnaj se můžete těšit v lednu. Snad nás bude o něco víc a slibuji, že turnaj už tak náročný nebude!

Pokud byste nechtěli na další turnaj čekat do ledna, tak určitě dorazte v sobotu 8. října na Otevřený župní přebor pro neregistrované badmintonisty.