Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Tři hodiny nonstop na kurtu


Tři hodiny nonstop na kurtu

26. 9. 2016, 11:21    autor: Petr Lundák    Reportáž   Badminton Plzeň

 (autor: Petr Lundák)
Po tříleté pauze se do Plzně vrátil badmintonový turnaj VAŠÍ LIGY. 10 hráčů, 4 kurty. Za tři hodiny každý odehrál alespoň 5 zápasů, většina 6. Program byl opravdu náročný a někteří hráči za tři hodiny z kurtu skoro neslezli.
Plzeňský badmintonový turnaj
24. 9. 2016   Turnaj   Plzeň – Badminton

Přihláška v průběhu turnaje

Turnaj jsme rozehráli v devíti hráčích. Protože ale Ludvík Hedervari přišel na zrušený trénink a nechtělo se mu domů, tak jsme získali v průběhu turnaje hráče desátého. Ve skupině A se mu dařilo a postoupil z druhého místa do semifinále.

Ve skupině B byl nejlepší Petr Choc.

Jdeme do finále

Z druhého místa skupiny B postoupil do semifinále nejmladší hráč turnaje, Vít Koucourek. I přes velmi kvalitní a běhavý výkon nestačil na Petra Lundáka.

V druhém semifinále těsně vyhrál Petr Choc s Ludvíkem.

Ve skupině se hrálo na 2 hrané sety do 15 a v pavouku na 2 vítězné sety do 21, takže síly postupně ubývaly. To se ukázalo i v boji o první a třetí místo. Mladší ročníky měly v tomto výhodu. Ludvík Hedervari se po posledním zápase už nedokázal ani podepsat, jak se mu klepala ruka :)

3. Vít Kocourek, 1. Petr Lundák, 2. Petr Choc

Nejlepší a jedinou ženou turnaje byla Katka Janečková!

Po turnaji jsme stihli ještě rychlý turnaj čtyřher. Protože ostatní byli již zcela vyčerpání, přišly pouze dvě přihlášky. Vyhrála dvojice Katka Janečková-Michal Pašek. Na druhém místě skončil Radek JuppaPavlem Fakanem.

Díky Nero Drinks za ceny pro nejlepší a Oliveru za testovací rakety. Pro regeneraci po turnaji se nápoje hodily. Hráčům děkuji za předvedené výkony. Na další turnaj se můžete těšit v lednu. Snad nás bude o něco víc a slibuji, že turnaj už tak náročný nebude!

Pokud byste nechtěli na další turnaj čekat do ledna, tak určitě dorazte v sobotu 8. října na Otevřený župní přebor pro neregistrované badmintonisty.
Badmintonový turnaj Plzeň 2016Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...