Úvod » Články » Premiérový ping-pong ovládl Petr Liška!

Premiérový ping-pong ovládl Petr Liška!

29. 9. 2016, 16:29    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Ping-Pong Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
Prvního turnaje VAŠÍ LIGY v Brně se zúčastnilo celkem 12 hráčů a hráček. Souboje to byly parádní, obzvláště finálový zápas byl úchvatný na sledování. Vítěz mohl být ale jen jeden. A to Petr Liška. Pochvalu si ale zaslouží všichni.
Pingpongový turnaj OPEN Brno - Rozřazovací turnaj
28. 9. 2016   Turnaj   Brno – Ping-Pong

Stolní tenis a Hravý bar

Stolní tenis a hravý bar, dobré spojení, které platilo i v našem případě. Stolní tenis a hra. Všichni si chtěli co nejlépe zahrát. O to taky šlo. Při 12 hráčích byl systém parádní. 3 skupiny po 4 hráčích na 2 vítězné sety do 11 bodů. Poté pavouk 8 a spodní skupina na 4 vítězné sety do 11. Každý si tedy zahrál 6 zápasů.

Do základních skupin byly zařazeni nasazení a to David Vařejčko, Jirka Ell a Petr Liška. A můžu říct, že to nasazení bylo správné, protože se všichni tři umístili na předních místech.

Tři ženy

Mezi holkama si nejlépe vedla Terka Graubnerová, která vyhrála spodní skupinu a i urvala zlato mezi ženami. Druhá skončila Peťa Vláčelová a třetí Gabča Bumbálková. Musím ale holky pochválit, protože se snažily klukům dát aspoň nějaký ten bod. A někdy to bylo těžké, když hoši spustili své zákeřné točeňáky.

Vítězná Terka Graubnerová při hře

Devět mužů

Mezi muži se do semifinálových zápasů dostal Aleš Mojžíšek, Jirka Ell, Petr Liška a David Vařejčko. Všichni pong-pong kdysi nebo stále hrají / hrávali, takže to měli v ruce. A to je fakt. Dívalo se na to parádně. Některé údery byly nepochopitelné.

Zápas o třetí místo mezi Alešem a Jirkou (ve žlutém). Vyhrál Jirka 4:2.

Finálový zápas mezi Davidem, který podává a Petrem, který podání vybírá. Petr vyhrál taky 4:2.

Vítězové si odnesli medaile, pivo, sladké tyčinky a také proteinové sáčky, za které děkujeme Nero Isodrinks. Celkové výsledky jsou zde. Všem moc gratuluji a ještě jednou děkuji za účast. Na příštím turnaji se zase budu těšit. Terez