Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Hrůza to nebyla pro Marka Hrůzu


Hrůza to nebyla pro Marka Hrůzu

5. 11. 2016, 19:31    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Marek Hrůza se stal vítězem listopadového turnaje ve squashi. Mezi ženami dopadla nejlépe Katarína Šimonová. Zápasy byly neskutečně vyrovnané, šanci vyhrát měl každý ze 24 účastníků. A to jako fakt. :-)
Squashový turnaj Brna - Začátečníci (1)
5. 11. 2016   Turnaj   Brno – Squash

Ufff, dorazili všichni

Noční můra pro organizátora je to, když se někdo neomluví a nedorazí. To pak naruší systém a připravené tabulky a pavouky. Tento turnaj se to ale nestalo a dorazilo všech 24 hráčů. Jupíííí. Takže základní skupiny byly stejné pro všechny – 4 hráči ve skupině a hra každý s každým na 1 set do 15 bodů. Co myslíte, spadl Svaťa v modrém na po odehrání míčku, nebo ne? :-)

Pavouk pavouček

Teda vlastně dva pavoučci – jeden pro 16 a druhý pro 8 hráčů. Do vrchního pavouku se dostaly i tři holky – Tamara Poláková, Daniela Vičanová a Katarína Šimonová. Všem třem se moc dařilo, hlavně holky Katarína a Daniela porážely kluky raz dva. :-)

Finále

Do finále se mohou dostat ale jen dva hráči a těmi se stali Marek Hrůza s Kubou Malíkem. O třetí místo si to potom rozdali pánové Marek Číž s Ondrou Ilichmanem. jak už jsem psala, vyhrál to Marek Hrůza, třetí místo vybojoval Ondra Ilichman. Mezi ženami vyhrála Katarína Šimonová (celkově 6.místo), druhá skončila Daniela Vičanová (celkově 11.místo) a třetí Tamara Poláková (celkově 16.místo). Gratulujeme a zde jsou celkové výsledky. Vítězové získali medaile, pivo nebo čokoládu a od partnera každý sáčky s rozpustným proteinovým nápojem značky Nero Isodrinks. Děkujeme. :-) Na fotce finálový souboj.

Uvidíme se příště zase v sobotu

Další turnaj je v sobotu 3.12. na Viktorce tak budu moc ráda, když se zase uvidíme už v adventním čase. :-)

Zatím páčko.

Terez
Listopadový squash BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...