Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Bowlingová smršť na vyhlašovačce v Brně


Bowlingová smršť na vyhlašovačce v Brně

6. 11. 2016, 12:28    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž    Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Vyhlašovací párty roku 2016 byla ve znamení bowlingu. „Bowle“ lítaly neskutečnou rychlostí, vítězný tým A ve složení tři ženy a jeden muž naházel nejvíce bodů. A kdo se stal vítězem ročníku v jednotlivých sportech? Pojďme si je představit.
Vyhlašovačka Brna 2016 - Bowling
4. 11. 2016   Párty   Brno –

Bowling na protažení

Sraz byl v moc pěkných prostorách bowlingu na Balkáně. Hráči si vylosovali tým, za který se snažili vybojovat nejlepší skóre. Bylo 5 týmů po 4 (jeden tým po 5) hráčích. Úkol byl jasný. Naházet co nejvíc bodů za celý tým a i za sebe. Vyhlašovalo se oboje. Já jsem nehrála, tak jsem měla čas fotit a dívat se na průběžné výsledky, které vypadaly zajímavě. Každopádně černé na bílém ukázalo vítěze. Mezi jednotlivci naházel nejvíce doprovod Elišky Hanákové Kuba, který hodil 152 bodů. A nejlepším týmem byl tým A ve složení Renata Staňková, Iveta Ráčilová, Eliška Hanáková a Jarda Kadur. Naházeli celkem 400 bodů (ostatní týmy 377, 370, 363, 329 bodů). Dostali krabičku domácích ovesných sušenek, o které se podělili i s ostatními. :-) Na fotce je složení týmu 3 + 1.

Vyhlášení vítězů ročníku 2016

Po vyhlášení bowlingu se přešlo na to, kvůli čemu jsme se především sešli. A to vyhlásit a ocenit nejlepší hráče a hráčky ročníku 2016 v jednotli­vých sportech. Moc ráda vám je představím. :-) Všichni uvedení byli uvedeni do Síně slávy. Gratuluji!

Squash Brno 2016


Badminton Brno 2016


Tenis Brno 2016


Badminton – čtyřhry Brno 2016

Občerstvení po výkonu

Po vyhlášení jsme doplnili energii řízečkama, sýrama, šunčičkama a pizzou. Jak je vidět, tak to do nás padlo ani nevím jak a zbyl poslední kousek pizzy, tam nemohl zůstat. Tak se ho ujal tak nejhladovější z nás, Laďa Malý. :-) A podle pozdějších zpráv sílu potřeboval, protože pařil až do 3 do rána. :-)

Všem moc děkuji za účast, moc jsem si ten večer užila, tak doufám, že i vy. :-) Ještě jednou gratulace všem a za rok se třeba zase potkáme ve stejné sestavě. Terez P.S. Tady jsou zdokumentovány vaše bowlingové hody a vlastně celý večer.
Bowlingová vyhlašovačka Brna 2016Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...