Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Dorazila celá Morava, Brno se nedalo!


Dorazila celá Morava, Brno se nedalo!

27. 11. 2016, 19:20    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Tenis Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Máme za sebou vydařené premiérové čtyřhry v tenisu v Brně. Utkalo se 8 týmů na 3 kurtech po dobu 5 hodin. Začátek byl krušný, kdy nedorazil jeden tým. Náhradníci to ale zachránili a z Vyškova dorazili co by dup. Vítězem se stali Brňáci, kteří ve finále porazili tenisty z Kunštátu. Třetí skončilo duo Brno – Mohelnice. Snad se v tom neztrácíte. Prostě celá Morava se tu sešla. :-)
Premiérový tenisový turnaj čtyřher - Brno
26. 11. 2016   Turnaj   Brno – Tenis

Kdo je kdo

Po sobotním výkonu všech tenistů jsem si řekla, že vám představím všechny týmy turnaje. Hráli totiž parádní tenis a všichni jsou moc šikovní. Takže jdeme na to, vezmu to podle umístění odzadu. :-)

8.místo

Karla Marková + Janča Svobodová = tým Pidlošky

Jediné holky turnaje to vzaly sportovně, užily si u toho i srandu a i když skončili na 8.místě, tak mezi ženami to jasně vyhrály. Snad dorazíte i příště. :-)

7.místo

Michal Triner + David Pavlíček = Vyhaslé hvězdy

Kluci spolu hráli poprvé, oba dva hrají ligu v singlech, takže se první zápas trošku sehrávali a jak sami řekli, chtělo by to ještě pár turnajů a bude to ono. I tak jsou dobří, že se na kurtu neporafali. :-) Tak kluci, potrénujte a v únoru na turnaji to bude medaile.

6.místo

Honza Kománek + Daniel Kománek = Kománkovi

Tak toto je tým, který mě zachránil. Kluci náhradníci dorazili fakt rychle a to jeli až z Vyškova. A dobře si zahráli a předvedli pěkný tenis. Díky, díky!

5.místo

Zdeněk Ondráček + Vlastislav Deutsch = Taťkové

Taťkové vypadali, že spolu hrávají tenis, protože jim to šlo parádně. Příště budou určitě bojovat o medaile.

4.místo

Jaroslav Hauser + Pavel Barták = Draci

Tým Draků spolu taky hrál poprvé, ale oba dva hrávají tenis pravidelně a byli to flegmouši, kteří se ale dokázali vyhecovat a neskutečně bojovat, Jejich zápasy taky byly nejdelší a dost vyrovnané. Na medaili to ale bohužel nestačilo, těsně!

3.místo

Jaroslav Kadur + Jan Formánek = Dabl švagr

Kluci duo Brno – Mohelnice alias švagrové to ostatním uměli natřít. Jak se říká, co je doma, to se počítá, takže bojovali o to víc! A už jim doma visí bronz!

2.místo

Pavel Palme + Tomáš Elísek = Kunštát

Sehraná dvojka, Pavel dokonce i trénuje s trenérem, takže to na jeho stylu bylo vidět. Měli velkou radost, že si odvezli do Kunštátu medaili! Gratuluji!

1.místo

Přemysl Cendelín + Drahoš Herzán = Hurikáni

Zajisté nejvíc vysmátý tým turnaje. A to jim asi i pomohlo k uvolněnosti, ale zároveň i k soustředění se a i přesto, že byli nasazeným týmem, tak ve finále to tak jednoduché neměli. Zlato mají a moc jim gratuluji!

Další turnaj v únoru

Další turnaj čtyřher bych chtěla udělat v únoru, o přesném termínu budete informovaní v akci nebo vám dojde email. :-) Tak se zase budu těšit! Terez
Premiérový tenisový turnaj čtyřher - BrnoVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...