Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Bylo veselo


Bylo veselo

30. 1. 2017, 19:22    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Tento turnaj bych nazvala veselým. Všichni mi přišli vesele naladění i já jsem se smála od ucha k uchu a vítězové s medailemi měli důvod k radosti ještě větší. Asi ten halový vzduch, nebo co!
Lednový badminton Brna - Začátečníci (3)
28. 1. 2017   Turnaj   Brno – Badminton
Lednové badmintonové čtyřhry Brna (3)
28. 1. 2017   Turnaj   Brno – Badminton

Osm holek

V kategorii Začátečníků se po delší době sešlo osm holek, což je jedna třetina všech účastníků. A to je dobrý! Kluci tam měli na co koukat. :-) Ze základních skupin se do vrchního pavouka dostaly tři z nich a to Evča Urbánková, Eva Paterová a Míša Dóciová. Nejlépe z nich se dařilo Evče, která skončila na 8.místě, ostatní dvě holky si to rozdaly o 11. a 12.místo. Líp se dařilo Míše, 11.místo bylo doma. Ve spodním pavouku vyhrála Nikol Partorková, která za námi přijela stejně jako minule z Olomouce. To je pěkné. :-)

16 kluků

Kluci bojovali, jak se dalo. Mezi čtyři nejlepší se dostali Filip Fousek, Jirka Hladký, Honza Bureš a Radek Polívka. Do finále se potom dostali Jirka s Filipem a boj to byl. :-) Lépe to skončilo pro Jirku Hladkého. :-) O třetí místo kluci taky bojovali a medaili si odnesl Honza Bureš. Všem moc gratuluji.

Deset krát dva

A hned jsme navázali na turnaj čtyřher. Zde se nakonec utkalo 10 párů a podívaná to byla parádní. Dost párů bylo nových, takže v základních skupinách po 5 se poznávali a v následném pavouku 8 už to bylo na krev. Ale stále s úsměvem. :-) V pavouku se nejlépe dařilo týmu PB Team ve složení Petr Havránek a Broněk Melichar, druzí skončili Elis team ve složení Radek Chrápavý a Jirka Slavíček a třetí skončili mladí a nadějní Pat a Mat (Radim Jaroušek a Erika Horňáková).

Všem moc gratulujeme. Vítězové získali medaile, sladké, pivo a od partnera sáčky s rozpustným proteinovým nápojem značky Nero Isodrinks. Děkujeme. :-)

Konec dobrý, všechno dobré

Úsměvy rozdávali i po turnaji. Jste skvělí. A těším se zase příště 25.2.. Páááčko Terez
Lednový badmintonový turnaj BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...