Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Zlato si odvezl k bratrům na Slovensko :-)


Zlato si odvezl k bratrům na Slovensko :-)

29. 7. 2017, 20:21    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Tenis Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Pro zlatou medaili si přijel ze Slovenska Boris Štanglovič. Ráno vyrazil ze Slovenska na turnaj, večer se zase vrací zpět. Hráč, který klame tělem, to všem natřel. Viděli jsme dneska ale moc pěkný tenisu u všech účastníků.
Červencový tenisový turnaj Brna - singly
29. 7. 2017   Turnaj   Brno – Tenis

Starý dobrý kurty na Classicu

Zase po roce jsme se vrátili na naše oblíbené kurty na Classicu v Jundrově. 16ka hráčů se dvěma náhradníky se potkala u kurtů a mohli jsme začít. Dorazili všichni, takže na náhradníky se bohužel nedostalo. 5 kurtů po dobu 6 hodin, 4 základní skupiny po 4 hráčích si zahráli na 1 set do 5 gemů (tie-break za stavu 4:4).

Jak se hrálo

Ze základních skupin se do vrchního pavouka dostali dva nejlepší a to byli: David Pavlíček, Ondra Marek, Honza Kománek, Pavel Bosák, Michal Triner, Ondra Machálek, Boris Štanglovič a Vojta Vašek. Sluníčko a vedro hráče začínalo oslabovat, museli tedy doplnit tekutiny a energii, aby každý zvládl ještě 3 zápasy v pavouku. Ve vrchním pavouku se mezi 4 nejlepší dostali David Pavlíček, Boris Štanglovič, Pavel Bosák a Michal Triner. Ve finále se potom utkali Boris s Davidem a vyhrál Slovák Boris. Třetí místo vybojoval Pavel Bosák nad Michalem Trinerem.

Ve spodním pavouku se nejlépe dařilo klukům Martinovi Ďurkovi a Dávidu Jochmanovi, kteří si rozdali velkolepý zápas o 9.místo na central kurtu a vítězem se stal Martin. :-) Jediná hráčka turnaje Míša Měřínská skončila na pěkném 14.místě.

Všem hráčům moc gratuluji, celkové výsledky jsou zde.

Za ceny pro nejlepší děkujeme našim partnerům Nero Drinks.

Testovali jsme rakety

Hráči měli možnost si po celou dobu turnaje vyzkoušet rakety značky Tecnifibre, kterým děkujeme.

Těším se zase v září

Další turnaj bude 9.září (sobota). Turnaj bude vypsaný na webu v průběhu příštího týdne, hned po jeho vypsání vám pošlu email, že je spuštěno přihlašování. Mějte se krásně, užívejte srpen a v září se zase moooc těším. :-) Terez
Letní tenisový turnaj BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...