Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Squashové novinky v Praze


Squashové novinky v Praze

22. 8. 2017, 11:40    autor: Tomáš Novák    Info   Squash Praha

 (autor: Testovací  účet)
Navazujeme na úspěšné squashové léto a od září pro Vás připravujeme pár novinek. Tímto vyzýváme všechny squashové hráče, připojte se k nám :)

Squashová klinika pro začátečníky

Pozornost jsme upřeli na začátečníky, pro které jsme se rozhodli uspořádat skupinové lekce v rámci turnaje. Navázali jsme proto spolupráci se SQUASHOVOU AKADEMIÍ, která disponuje nejkvalitnější hráčskou základnou v ČR a zároveň tu kvalitu ráda rozdává svým osobním profi přístupem. Hráči se budou těšit na připravený herní trénink od trenérů z Akademie, a následně budou moci vyzkoušet nové poznatky v turnajové fázi.

Turnaj kategorie D

Dále představujeme oficiální turnaj kategorie D, který je určen pro pokročilé hráče z VAŠÍ LIGY i mimo ní. Turnaj se započítává do soutěží České asociace squashe a hráči budou moci získat body do národního žebříčku ČASQ. Podmínkou je registrace v asociaci, zároveň zde bude možnost vyplnit jednorázovou přihlášku na místě v ceně 50 Kč, která poslouží na celou sezónu v kat. D turnajů. Hráči z VAŠÍ LIGY mají tento příspěvek v ceně startovného.

  • Poprvé se o nedělní déčko pokusíme 10.9. od 16:00 na Hamru v Záběhlicích.

VAŠE LIGA tým

Snahu prorazit díru na české squashové scéně reflektuje založení VAŠE LIGA týmu, který od nadcházející sezóny nastoupí do třetí ligy ČASQ. Do týmu se nanominovalo hnedle 11 aktivních hráčů Z VAŠÍ LIGY, v čele se zakladatelem Tomášem Reinbergerem. Vysoké ambice jsou na místě a ve squashových kuloárech se začíná bavit o postupu do vyšších soutěžích.

Mírně a středně pokročilí

Krom drobné časové úpravy u středně pokročilých se tyto dvě kategorie obešly v podstatě beze změn. Na místě je tedy jen pozvánka na blížící se turnaje:

Tecnifibre & Compressport

V průběhu letošního roku VAŠE LIGA rozjela spolupráci s Tecnifibre, který je znám svými kvalitními raketami a sportovním oblečením. Jasný důkaz najdeme v ruce Honzy Koukala, osmnáctinásobného mistra ČR, který své soupeře válcuje s raketou SUPREM SB 125. Hráčům z VAŠÍ LIGY zase nejlépe pasuje raketa SUPREM SB 135, která je exkluzivně v prodeji ve sportovním obchodě SportHero, spojující sport se zdravím, dobročinnosti a ekologií.

  • Na turnajích bude nadále možnost zapůjčení nejnovějších raket od Tecnifibre a nově i kompresní návleky na lýtka, stehna a paži od Compresssport Racket.

A to je ze squashové rubriky vše.

Díky za pozornost :)

Tomáš Novák

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...