Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Nadržení pingpongisti


Nadržení pingpongisti

16. 3. 2018, 16:54    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Ping-Pong Praha

 (autor:  )
V pátek 16.3. od 19:00 se uskutečnil již už tradiční pinčesový turnaj na Hamru, opět vyprodáno, opět skvělá atmoška, opět super napínavé zápasy. :-)
Pingpongový turnaj v Praze 7
16. 3. 2018   Turnaj   Praha – Ping-Pong

Nedočkavci

Není to ani trochu obvyklé, že mě někdo předběhne před prezencí. Na turnaje chodím s minimálně hodinovou rezervou, abych vše připravil, a ejhle. Přijdu a vidím rovnou 8 nadšenců, co si dávají warmup buď formou tréninku, čtyřher nebo zápasu do VAŠÍ LIGY. Není rovněž ani trochu obvyklé, že po skončení 3,5 hodinovém turnaji, kde si každý zahrál 6–7 zápasů, se pokračuje dále. Když jsem odcházel, opět se mastilo, tentokrát tedy jen šestice hráčů. Domlouvačka warmupu dokonce probíhala na webu akce a hráči se ochotně přidávali.. já jim proto budu říkat v pozitivním slova smyslu nadržení pingpongisti. :-)

K samotném turnaji

Hned z úvodu je třeba vyzdvihnout fámozní výkon Davida Puka, který se poprvé probojoval do nejlepší osmičky, kdy taktéž prvně porazil svého otce Jardu, a navíc neskutečným výkonem vyřadil ve čtvrtfinále favorita Honzu Záleského. V semifinále už na Davida dopadla určitá tíha okamžiku a nedokázal si poradit ani s Kamilem, ani s Honzou Pražanem. Za mě každopádně klobouček dolů, Davide! Formu si sebou také přitáhl z Plzně zmíněný Honza Pražan, který ukořistil svoji první medaili mezi Pražáky. Kamil zase dokázal hravě zdolat Sekyho ve finále a zaslouženě turnaj patřil jemu. Zajímavým mini finálkem o 9. místo byl souboj mezi Davidy – David Tomasch a David Blížil. Lépe z nich vyšel první David. Žumpa krále si vybojoval Pavel Jergl, a opět se ukázalo, že největší radost sršela právě z tohodle titulu.

Stupínek vítězů

1. Kamil Bandžak & Lenka Kovalska
2. Seky alias Szekeres Ludovít & Blanka Brožová
3. Honza Pražan
9. David Tomasch
17. Pavel Jergl

Kompletní pořadí najdeš zde.

Poděkování

patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to:

Příště klasicky za měsíc

Další série je naplánována zase za měsíc, tedy 20.4. od 19:00. Hlásit se můžeš zde.

Před pinčesem rovněž zvu na pořádnou pártošku – už 13.4. se uskuteční LASER GAME střílečka VAŠÍ LIGY v Braníku. Mrkni se na akci a přijď se s námi pobavit. Přihlášky zde.

Měj se fanfárově.

Tomáš
Pinčes - Praha - březen 2018Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...