Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Vyhodnocení soutěže o míček


Vyhodnocení soutěže o míček

26. 3. 2008, 23:18    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Na konci února jsme zaslali dotazník všem, kteří v tomto semestru nehráli ligu, ale byli zaregistrovaní na našich stránkách. Poprosili jsme je o zpětnou vazbu – Proč už nehrají? Co by na lize zlepšili? V mnoha odpovědích si hráči stěžovali na to, že je nebaví domlouvat si zápasy, obzvláště s protihráči, kteří nekomunikují.

Tento problémem se sice snažíme vyřešit už delší dobu, avšak výsledky dotazníku mu přidaly na naléhavosti. Proto jsme se rozhodli oslovit i vás – hráče. A tak jsme začátkem března vyhlásili soutěž: Jak zefektivnit domlouvání zápasů? Děkujeme všem čtyřem squashistům, kteří se zapojili do diskuse ve fóru a pokusili se nalézt nějaké řešení. Nezklamal nás Vrchní Kontrolor VŠ LIGY Vašek Mikula, Pepa Nevoral ani Honza Rot, děkujeme také za příspěvek od hráče s nicknamem pe3k.

Po dlouhých debatách nad celou záležitostí jsme se rozhodli, že slibovanou výhru, squashový míček, udělíme Vaškovi Mikulovi, protože nad tím strávil evidentně nejvíce času, reagoval jako první a ostatní v diskusi víceméně navazovali na jeho nápady. Slavnostní předání proběhne 29.3. v SB Centru na turnaji VŠ LIGY (kam se mimochodem Vašek přihlásil jako úplně první;-)

Přesto musím konstatovat, že jsme žádné definitivní geniální revoluční řešení nenalezli. A to zřejmě proto, že asi žádné neexistuje. Nemají ho ani jinde v obdobných soutěžích. Obtížnost či snadnost domlouvání zápasů bude totiž vždy záviset na LIDECH. Tedy na přístupu hráčů, jejich lenosti či svědomitosti.

I tak plánujeme ve VŠ LIZE v budoucnu (příští semestr a později) použít vzniklé nápady, a to zhruba takto: každý hráč zadá do profilu své přibližné časové možnosti a preference squashcentra na daný semestr a ty se vždy automaticky na začátku měsíce odešlou formou hromadného e-mailu všem spoluhráčům ze skupiny daného kola. Ostatní tak budou moci jednoduše „odpovědět všem“ a snadno si tak začít zápasy domlouvat. Pokud by vás však napadlo ještě nějaké jiné, převratné řešení, určitě nám napište! Odměna vás nemine;-)

Prozatím nabízíme (zejména pro nové hráče) alespoň následující tipy pro domlouvání ligových zápasů:

1. Jakmile se na začátku měsíce objeví na webu nové rozřazení do lig, poslat spoluhráčům mail s nástinem vašich časových možností.

2. Kromě mailů a telefonu lze využít diskusí ve Fóru – „Domlouvání zápasů“.

3. Začít s domlouváním co nejdřív, nečekat na poslední týden kola.

4. Pokud chcete ušetřit čas, domluvte si troj-zápas či miniturnaj vaší skupiny – můžete tak mít „odbyté“ všechny ligové zápasy během 2 hodin!

5. Napište svým spoluhráčům i v případě, že jste zdravotně indisponovaní či časově zaneprázdnění – např. Budu moct hrát až za 14 dní, teď jsem na horách ;-)

Těším se na vás na turnaji.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...