Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Turnaje 19.4.2008


Turnaje 19.4.2008

20. 4. 2008, 23:46    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Včera úspěšně proběhl třetí turnaj tohoto semestru. Zúčastnilo se 28 Borců a 30 Adeptů. V turnaji s vysokou úrovní zvítězil v Adeptech Petr Čermák a v Borcích Honza Ryšavý.
Dubnový turnaj - Adepti
19. 4. 2008   Import ze staré DB   Praha – Squash
Dubnový turnaj - Borci
19. 4. 2008   Import ze staré DB   Praha – Squash

Na začátku turnaje jsme mohli sledovat osmifinále Mistrovství České Republiky, které se hrálo souběžně s naším turnajem a to do 2 hodin. Vychutnali jsme si mimo jiné i jasné vítězství Honzy Koukala nad Jakubem Stupkou ( student VŠE) a zjistili, jak má squash vypadat :)

Po úvodním losování se v obou turnajích hrálo vyřazovacím systémem s úplnou dohrávkou. Jak se shodli všichni hráči, Honza Ryšavý měl neuvěřitelnou formu a vyšlo mu na co šáhnul a tak jasně zvítězil. Druhé místo patří Pavlu Bodišovi a třetí Michalu Karešovi, který mi v souboji o 3. místo nedal šanci ( a asi ještě chvíli nedá). Pořadí všech Borců najdete zde.

V adeptech se tentokrát nejvíc dařilo Petru Čermákovi, za ním se umístili Michal Šorejs, Alexander Dvořáček a David Podhajský. Pořadí všech Adeptů najdete zde. Já i Šárka jsme se shodli na tom, že úroveň Adeptů nám roste před očima a každý turnaj sledujeme vyrovnanější a pohlednější squash.

Po vyhlášení pozdějšího turnaje Adeptů a předání cen ( i losovaných ) se pokračovalo v bowlingové restauraci, jejíž krásný interiér z masivního dřeva je v ostrém kontrastu s úrovní služeb obsluhujícího personálu. K našemu potěšení přišli posedět nejen skoro všichni Adepti, ale i několik Borců.

Po večeři a uhašení žízně zorganizoval bowlingový výbor složený z Senior Managera Andreje Bosanaca, Executive Honzy Ponomareva a Junior Assistenta Michala Kareše bowlingový turnaj. Hrálo se na dvou drahách v 8 smíšených dvojicích ( jedna ze smíšených dvojic byla Honza Pono a Micha Kareš, otázka je kdo byla ona :) )
TurnajVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...