Úvod » Články » Turnaje 25.10.2008 Haštal

Turnaje 25.10.2008 Haštal

26. 10. 2008, 12:01    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

(autor: Ferdík Glosík)
Během soboty 25.10. proběhly první turnaje VŠ LIGY v zimním semestru 2008–2009, a to poprvé hned ve všech třech ligových městech. V tomto článku Vám přinášíme stručné shrnutí všeho, co se událo na turnajích Borců a Adeptů v Praze na Haštali, kterých se zúčastnilo celkem 62 hráčů. Můžete se také podívat na reportáže z Plzně a Brna.
Říjnový turnaj - Adepti
25. 10. 2008   Import ze staré DB   Praha – Squash
Říjnový turnaj - Borci

Ve dvanáct hodin odstartoval turnaj Adeptů, kam se přihlásilo 23 squashistů a 9 squashistek. A byla to právě jedna z dívek, která nekompromisně vyřazovala jednoho hráče za druhým, až se stala celkovou vítězkou turnaje – Aneta Isachová. Na druhém místě skončil Pavel Bobkov a pomyslný bronz získal Ondra Semera, když porazil na sety 2:1 čtvrtého Adama Lišku.

Turnaj Borců začal kolem čtvrté hodiny. Turnajovou jedničkou měl být Pavel Včíslo, který nakonec nadorazil, a tak všichni očekávali, že turnaj vyhraje Honza Ryšavý. Ten ale skončil nakonec „až“ druhý, když ho v krásném finále porazil nový hráč VŠ LIGOVÝCH turnajů, Martin Pól, který neohroženě procházel celým turnajem bez ztráty setu. Třetí místo obsadil Tomáš Reinbergr, čtvrtý byl Lukáš Nevoral.

Oba turnaje měly výbornou úroveň a byl k vidění opravdu pěkný squash (viz video z finále, které si můžete stáhnout spolu s fotkami níže). Což je dobře, protože dle zpráv z Brna a Plzně je vysoká úroveň i tam, takže už se těšíme na TOP turnaj, kde se všechna města utkají proti sobě!

Vítězové si z turnajů odnesli ceny od sponzorů a poražení alespoň dobrý pocit z hezkých soubojů. Vylosovaní šťastlivci jako Tereza Grigarová a Michal Horáček navíc získali poukaz na hodinovou lekci s profi trenérem. Na závěr nechybělo občerstvení v hospodě Haštalský dědek a zasloužené pivečko.

Děkujeme všem za účast a budeme se na Vás těšit na dalším turnaji, v sobotu 15.11.2008.