Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Slevy pro hráče letního tréninku


Slevy pro hráče letního tréninku

7. 7. 2008, 16:09    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Přestože někteří z nás už mají volno měsíc i více, prázdniny oficiálně začaly až tento měsíc a některá squashcentra  vyvěsila letní ceníky. Ve většině z nich se nám podařilo vyjednat ještě výhodnější ceny, než jsou ceny studentské, a to až 40 Kč za kurt za hodinu. O cenách v jednotlivých squashcentrech a dalších podrobnostech letního tréninku se dočtete v tomto článku.

Jako hráči letního tréninku můžete využít slev v partnerských squashcentrech, nejlepší cenu nabídl tradičně Squashpoint na JM a to až 40 Kč za kurt za hodinu, což je, uvědomte si, levnější než jedno pivo! Squashpoint navíc není žádná stará díra, jde o nové squashcentrum s velmi příjemnou obsluhou.

Další velmi zajímavé místo je Cibulka, kde si hráč VŠ LIGY může zahrát dvě hodiny po sobě za cenu jedné. Dá za to 45 Kč za kurt za hodinu a ještě si předtím či potom může zajít zadarmo do posilky. Pokud u nich odehrajete 10 hodin, můžete si navíc 11. hodinu vybrat v jakémkoli čase zdarma. V areálu najdete i novou lezeckou stěnu a příjemnou klubovou atmosféru.

V pěkném squashcentru Pro-6 na Hloubětíně si zahrajete za 50 Kč za hodinu stejně jako na Squashlandu v Modřanech. V centru Prahy na Haštali zaplatíme v nejlevnějších časech 75 Kč za kurt a na podzim se u nich dokonce můžeme těšit na víc kurtů. V SBcentru, na Strahově a v Kunraticích to máme až za 80 Kč, na Floře za 90 a v dalších squashcentrech méně i více v centru často za cenu okolo 100 Kč za hodinu.

Některá squashcentra letní ceny vůbec nevedou, u nich nám dál platí slevy jako v semestru. Například luxusní hotelČechie  nechal ceny stejné, pro nás u nich platí celý  pá, so, ne 50 % sleva z normální ceny, po-pá 7–17hod 50 % z normální ceny, to dělá 100 Kč za hodinu, k tomu nám nabízejí slevu 25 % na bezén a saunu. Takže tip na prázdninové dopoledne či odpoledne.

Pročtěte si letní nabídky jednotlivých squashcenter a můžete zkusit třeba squashcentrovou turistiku, pak nám tady pod článkem napište, jak se vám kde líbilo, třeba poznáte zajímavá zákoutí Prahy nebo potkáte zajímavé lidi.

Pro hráče letního tréninku, studenty i absolventy, máme možnost jít si zahrát beach na Pankrác za studentské ceny.

Jen připomínám, že hráči letního tréninku si mohou přijít zahrát na jeden z letních turnajů zdarma a nebo si vybrat libovolného letního protihráče ze seznamu podle jeho úrovně a jít si s ním zahrát kolikrát chtějí kamkoli chtějí za naše zvýhodněné ceny.

V průběhu příštího týdne vám dodáme diskuzi pro domlouvání zápasů v rámci letního tréninku, na které pracujeme již delší dobu. Připravujeme také slibovaný večerní trénink s trenéry a nácvikem jednotlivých dovedností.

Pokud se chcete do Letního tréninku ještě přihlásit, stačí poslat 300Kč na účet VŠ LIGY. Podrobnosti se dočtete ve článku Letní trénink.

Máte-li jakékoli dotazy, pochvalné nebo naopak zlepšovací připomínky, budeme rádi, když je napíšete přímo pod článek jako komentář. Obratem odpovíme.

Hezké léto na kurtu i mimo.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...