Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Jste spokojeni s herní úrovní hráčů ve Vaší lize?


Jste spokojeni s herní úrovní hráčů ve Vaší lize?

3. 1. 2009, 18:52    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Zajímá nás Váš názor a také to, zda jste s VŠ LIGOU spokojeni. Proto je tu i tento článek, který se zabývá rozdělením hráčů do lig podle herní úrovně a (ne)vyrovnaností hráčů v jednotlivých ligách. Dočtete se také, co dělat, pokud jste nespokojeni s ligou, do které jste právě zařazeni.

Oproti minulým semestrům se od září 2008 hraje VŠ LIGA podle nového herního schématu, které jsme „vyvinuli“ také díky pomoci hráčů ligy. Nový systém umožňuje rychlejší postup hráčů do takové ligy, která odpovídá jejich herní úrovni. Je to zejména díky tomu, že poslední dva hráči ve skupince sestupují o ligu níže, což v předešlém semestru nebylo.

Z rozhovorů s různými hráči jsme zjistili, že ne každý byl spokojen s úrovní svých spoluhráčů. To bylo v případě hráčů v lize pokračujících částečně způsobeno zařazením některých nováčků do ligy podle výsledků Turnaje pro nováčky. Jestliže tito nováčci nehráli tak dobře, došlo během semestru k tomu, že postupně sestupovali níže, oproti „starým“ hráčům, kteří naopak stoupali. Věříme, že se již výkonnost hráčů vyrovnala a že si nyní každý hráč v lize dobře zahraje. Pokud tomu tak není, napište nám do Komentářů pod článek či se obraťte přímo na správce ligy. Pro Vaši informaci, Turnaj pro nováčky na začátku Letního semestru probíhat nebude.

Využijte divoké karty!

Pro všechny, kteří nejsou spokojeni se zařazením do ligy, ve které se právě nachází, je tu stále možnost využít divokou kartu (DK). Je to zároveň i cesta pro nováčky, kteří mají se squashem již nějaké zkušenosti a kteří chtějí začít hrát rovnou ve „vyšší“ lize. Podrobné informace o tom, jak divoké karty fungují, najdete v pravidlech. Přidělení DK je spojeno s jednorázovým poplatkem 300 Kč. Je tu proto, aby ji mohli použít ti, kteří to opravdu potřebují. Herní systém umožňuje udělit pouze omezený počet DK , proto není možné poskytnout výhody DK zdarma všem hráčům ligy.

Jediným obdobím, kdy je možné udělit o něco větší počet DK, je přelom semestrů. A protože se právě blíží začátek Letního ligového semestru (1.2.2009), vyzýváme všechny hráče, kteří mají o DK za výše uvedených podmínek zájem, aby poslali během ledna e-mail správci ligy s informací, v jaké lize se právě nachází a přibližně do jaké ligy chtějí být přeřazeni. Správce s vámi prokonzultuje úroveň nové ligy a potvrdí vám přidělení DK. Pak už jen zbývá zaplatit zmiňovaný poplatek.

Pokud máte k DK jakékoliv připomínky či nápady, neváhejte je napsat do Komentářů pod článek!

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...