Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Noční zpráva z Vyhlašovací party 2009


Noční zpráva z Vyhlašovací party 2009

21. 2. 2009, 3:33    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
 Je právě 3:33 a to je myslím hezký čas na alespoň krátkou zprávu z letošní první Vyhlašovací párty. Většina zúčasněných touto dobou asi bloudí po Praze a hledá cestu do svých pelíšků, případně už zakotvila u nějakého ligového kamaráda. Co tomu ale předcházelo?
Vyhlašovací party
20. 2. 2009   Import ze staré DB   Praha – Squash

Většina účastníků párty se byla nejprve podívat na TOP turnaji, který se dle mého názoru velice povedl. Po rychlém přesunu na Blanici se diváci a zejména hráči začali posilňovat místními dobrotami. A s úderem půl deváté začalo vyhlašování nejlepších hráčů a hráček zimního semestru.

Cenu a medaili převzal za bronzovou Petru Janouškovou Jirka Škop, třetí mezi muži skončil Pavel Včíslo, o kterém se dále už raději nebudu zmiňovat, fotky budou stačit. Kromě medaile vyhrál tričko a roční předplatné časopisu SNOW. Dáša Janouchová, loňská vítězka, si letos přidala do sbírky stříbrnou medaili, kabelku a jízdenku po Evropě od Student Agency. Ondra Skybský ve své ligové premiéře vybojoval rovněž stříbrnou medaili a bag Tecnifibre od Sportplanety. Zlaté medaile převzal Radek Doucha – jednak za celkové vítezství v lize, jednak za Míšu Martinovou, nejlepší hráčku v ženské části žebříčku, která se ze zdravotníc h důvodů nemohla párty zúčastnit. Oba získali squashovou raketu, kterou do soutěžě věnovala Sportplaneta. Radkovi předal putovní pohár VŠ LIGY loňský vítěz Pavel Bodiš. Na závěr ceremoniálu se losovaly z osudí další čtyři ceny, mezi výherci byli Jarek Staroba a Láďa Vávra, který mi právě volal, že svůj certifikát od Student Agency zapomněl v tajné skrýši na Blanici – snad ho tam zítra najde! Honza Skříček vyhrál poukaz na koučink od HM personal progress.

No a pak už se na plno rozběhla společenská zábava a turnájek ve stolním fotbálku. Panák střídal panáka, padal gól za gólem, vzduchem létal nejeden půllitr. Od stolů vyhrazených VŠ LIZE se celé osazenstvo postupně přesunulo na bar, kde většina nadobro zakotvila. Někteří byli vyzkoušet místní parket a diskotéku, jiní zaskočili do nedalekého El Magica. Milý pan barman nestíhal dolévat zelené, pivo teklo proudem. Bylo veselo. S přibývajícími hodinami v Blanici ubýval ostych mnohých hráčů i schopnost koordinované chůze zejména některých squashistek.

No a já si s pohledem na hodinky kladu za cíl dokončit tuto reportáž dříve než se na displeji objeví 4:44. Proto ponechávám prostor všem zúčastněným, aby se s námi v komentářích pod článkem podělili o zážitky z cesty domů či s jinými vtipnými okamžiky z uplynulého večera.

Myslím, že jsme zdravé jádro VŠ LIGY utužili důkladně. Za sebe hodnotím párty jako velice vydařenou, děkuji za všechna pozvání (nejen) na panáka a přeji dobrou noc. Ráno prosím nebudit!

Na závěr ještě vzkaz pro Martina H. – jsem si jistá, že kdyby se ten fotbálek býval byl dohrál, tak vy byste jistě byli bývali byli vyhráli!

Samozřejmě se podívejte na fotky. Myslím, že stojí za to!
Vyhlašovací pártyVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...