Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Žebříček s holkama a historie


Žebříček s holkama a historie

17. 3. 2009, 3:11    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Doprogramována další vychytávka. Poté co se změnil charakter akcí a turnaje už tak nejsou započítávány do ligového žebříčku, není už potřeba v žebříčku tolik údajů a holky se nám tak vejdou do jedné tabulky s klukama. Dámy už tedy odteď nejsou diskriminovány v odděleném žebříčku, ale jsou plně integrovány do společnosti mužů. Je tak lépe vidět jak na tom jsou nejen v ženské ale i mužské konkurenci.

 

V současné chvíli je na prvním místě (celkově 48.) Pavla Krynková, za ní (52.) Karolína Kubátová a (63.) Ostravanda Tereza Grigarová. Holky jsou samozřejmě nadále na konci semestru hodnoceny odděleně od můžů a odměněny pěknými cenami.

Další příjemnou změnou je dodání listování v historii žebříčků v jednotlivých semestrech, můžete se tedy podívat jak pořadí vypadalo na konci minulého semestru, tedy v lednu 2009.

Poslední úpravou je ubrání kontaktních informací v profilu hráčů, kteří nejsou tento měsíc ve vaší skupince. Tato úprava je tu pro lepší ochranu vašeho soukromí.

Jak se vám změny líbí či nelíbí, případně další návrhy na zlepšení můžete napsat přímo sem do komentáře nebo poslat mě či webmasterovi emailem, pokud je to intimnější.

Hodně úspěchů na kurtu a těšte se na další vylepšení.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...