Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Tréninkový večer


Tréninkový večer

21. 3. 2009, 2:20    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
V pátek 20.3. proběhl první tréninkový večer VŠ LIGY v letním semestru, který vycházel z ohlasů na tréninky, které se konaly v létě. Během dvou hodin měla šestnáctka přihlášených šanci vylepšit svou herní techniku a vyzkoušet si lekci s trenérem.
Tréninkový večer
20. 3. 2009   Import ze staré DB   Praha – Squash

Kolem půl osmé jsme se začali scházet ve squashcentru Haštal. Čas zbývající do začátku tréninku mohli přihlášení squashisti strávit zdarma v posilovně v 1. patře. Jsem ráda, že toho mnoho hráčů využilo a krásně se rozhýbali a zahřáli v kardiozóně. Pak už jsme se rozdělili na dvě půlky podle pokročilosti. Začátečníků se ujala trenérka Míša Martinová, která nám vytrhla trn z paty – do rána nám totiž onemocněl jeden z plánovaných trenérů, Michal Kareš, a tak jsme hledali náhradu na poslední chvíli. Mírně pokročilé trénoval na horních dvou kurtech Pavel Bodiš, vítěz VŠ LIGY v LS 2008.

Po krátkém rozcvičení jsme se seznámili s tím, jak správně držet raketu. Pak už se trénovaly základní údery. Vzhledem k převykání si na jiné držení rakety to byl ze začátku docela oříšek. Po hodině a půl na kurtu s jednou krátkou pauzou, kdy jsme doplnili energii EMCO sušenkami, nás čekala půlhodinka na procvičení techniky „v akci“- hrál se tzv. kolotoč. Kdo by chtěl vědět, jak to vypadá, tak ať přijde na další trénink! Předběžný termín je pátek 17.4.2009. Sledujte Připravované akce!

Po závěrečném strečinku jsem chtěla trénink společně ukončit a poptat se na dojmy a pocity. Bohužel ale z dolních kurtů přišla nemilá zpráva o úrazu – jedna z hráček se v zápalu boje nepříjemně uhodila do nosu…tak jen doufám, že nebude zlomený! Proto aspoň takto dodatečně přeji všem zúčastněným hezký víkend a prosím vás o reakce na trénink do komentářů pod článkem. Doufám, že se uvidíme zase na příštím tréninku, kde zopakujeme vše, co jsme se dnes naučili, a zároveň přidáme další cvičení! Příště si snad už i prosadím ty žabáky;-)
Treninkový večerVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...