Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Jak si vede SC VAŠE LIGA PRAGUE TEAM?


Jak si vede SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM?

6. 12. 2009, 19:54    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
O víkendu 21. a 22.11.2009 proběhla další kola ligy družstev pod ČASQ, kde se představil i SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM. V následujících řádcích Vás zasvětím do tajů tohoto víkendu.

V sobotu si náš tým ve složení Petr,Honza,Lenka a Káťa udělal příjemný výlet do Mostu, kde hrají své domácí zápasy SQ Podbořany B a dalším hostujícím týmem byl SquashYard, za který hrají takoví borci jako Lukáš Nevoral či Ondřej Skybský, které jistě znáte z VŠ LIGY. SquashYard nakonec s přehledem vyhrál všechny své zápasy a bez jediné porážky se stal vítězem celého klání. Jejich hráči byli špičkově připraveni, takže ani náš mladý a nezkušený tým neměl proti nim sebemenší šanci. Avšak nedá mi to, abych se alespoň trošku nepochlubil, jelikož jsem měl čest hrát zápas jedniček týmů s Ondrou Skybským a v prvém setu jsem podlehl těsně 12:14, takže i nějaké světlé chvilky se našly.

Hráči SquashYardu dorazili ovšem trochu později, jelikož jejich cesta do mostu vedla oklikou přes Podbořany, kde se domnívali, že domácí tým naleznou, tak jsme začali hrát nejdříve s domácím celkem, kde většina zápasů bylo kupodivu velice vyrovnaná a sety končily 10:12 k mé smůle apod. Nejvíce se zdařil zápas Honzovi Vokůrkovi, který dokonce vyhrál set, bohužel i přes jeho značnou pohybovou snahu se mu ale nepodařilo nasměrovat zápas do vítězného konce, tak třeba při odvetě. Holky se také ohromně snažily, ovšem větší zkušenosti hráčů Podbořan nakonec slavily úspěch.

V neděli se tým sešel v plné polní k prvnímu domácímu zápasu sezony a přišli nás mohutně podpořit i fanoušci z řad rodinných příslušníků, fotografky Báry Nádvorníkové. VŠ LIGA dokonce vyslala svého zástupce v podobě Kuby Hojera, který si i přes evidentně proflámovanou minulou noc, zapříčiněnou velmi náročným turnajem VŠ LIGY a následnou party, snažil mohutně povzbuzovat a přispíval i cennými taktickými radami.

Na domácích kurtech jsem se musel hlavně starat o agendu spojenou s psaním výsledků, nominacemi, delegováním hráčů a rozhodčích na zápasy a opravdu musím říct, že jsem to tak tak stíhal, navíc mě v té době už skolila chřipka, takže výkon obdivuhodný.

Našimi hosty byly týmy CVS Nové Butovice a SQUASH SPORT ČIMICE B, přičemž oba dva týmy patří do horní poloviny tabulky, což se bohužel potvrdilo a našemu týmu prakticky nedali vůbec žádnou šanci uhrát nějaký dobrý výsledek. Atmosféra byla přesto skvělá a hráči i jejich fanoušci si užívali volný víkend a jistě i nabyli nějaké cenné a v budoucnosti využitelné zkušenosti.

Další kolo se uskuteční 30. a 31.1.2010, takže jste všichni srdečně zváni fandit !
Oba dva dny budeme hrát doma, tak doufám, že SQUASHPARK Cibulka pro Vás není na druhém konci zeměkoule :)

autor: Petr Vosátka
korektura: Lenka Hrbková
fotky: Barbora Nádvorníková
 
SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM IIVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...