Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Turnaj Týmů vyhráli Oranžoví


Turnaj Týmů vyhráli Oranžoví

27. 7. 2010, 16:50    autor: Import ze starého webu    Squash Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
V pondělí 26.7. na Haštalu proběhla další novinka ve VŠ LIZE – Squashový Turnaj Týmů! Sešlo se dvacet hráčů, kteří byli rozděleni do pěti týmů po čtyřech. Každý hráč nastoupil ve skupině se čtyřmi soupeři na podobné herní úrovni, se kterými odehrál zápas na dva vítězné sety do jedenácti. Protože nám na konci zbyla ještě půl hodina volného času, mohl si každý vybrat libovolného soupeře a vyzvat ho na souboj o všechno.  
Letní turnaj Týmů
26. 7. 2010   Import ze staré DB   Praha – Squash

Nasazení do Týmů

Před turnajem jsme hráče rozdělili podle umístění na konci Letního Semestru 2010 do čtyř vyrovnaných pětičlenných skupin. Každý hráč z těchto skupin si vylosoval barvu týmu, za který turnaj odehrál.

Tak se k sobě dostali Červení: Tomáš Reinbergr, Břetislav Chamrád, Petr Novotný, který na poslední chvíli nahradil zaregistrovaného Petra Veškrnu a Jakub Hojer, Zelení: Láďa Vávra, Filip Svoboda, Pavel Dorňák a Jan Mikšík, Žlutí: Petr Podaný, Jirka Gottlieb, David Stíbal a Jirka Markl, Modří: Martin Hadraba, Standa Kubiczek, Jan Kučera a Martin Mikeš a Oranžoví: Tomáš Fecák, Boris Dvořáček, Aleš Wojnar a Martin Chaloupka. Favority těžko hledat.

Skupina nejsilnějších =============­==========

Skupinu nejsilnějších vyhrál suverénně Tomáš Reinbergr, který neztratil ani set a Červenému týmu tak přinesl pět bodů. Druhý skončil poměrně překvapivě Petr Podaný, který hodně přesvědčivě porazil Martina Hadrabu i Láďu Vávru. Zapotil se jen s Tomášem Fecákem, kterého porazil 2:1 na sety. Žlutému týmu přinesl 4 body. Třetí skončil Tomáš Fecák (3 body pro Oranžové), čtvrtý Martin Hadraba (2 body pro Modré) a pátý Láďa Vávra (1 bod pro Zelené).

Druzí nasazení

Druhou skupinu vyhrál Boris Dvořáček, který sfouknul jako svíčku Břéťu Chamráda a Jirku Gottlieba, potrápil se s Filipem Svobodou a prohrál se Standou Kubiczkem. Oranžový tým si připsal pět bodů. Druhý skončil Zelený Filip Svoboda (4 body), který byl jen o set lepší, než Modrý Standa Kubiczek (3 body). Dva body pro Žluté připsal Jirka Gottlieb a jeden bod pro Červené Břéťa Chamrád.

Třetí v řadě

Třetí skupina byla před turnajem vylosována jako bonusová – rozhodující – skupina v případě, kdy by měly některé Týmy stejný počet bodů. A hodila se, po sečtení všech výsledků měly tři Týmy shodně deset bodů.
Pět bodů v této skupině pro Oranžové vyválčil Aleš Wojnar, čtyři body Modrému týmu přinesl Honza Kučera, tři body pro Žluté zajistil David Stíbal, dva pro Červené Petr Novotný a jeden pro Zelené Pavel Dorňák.

Čtvrtí do celku

Ve čtvrté skupině se nejlépe dařilo Žlutému Jirkovi Marklovi (5 bodů, skóre 8:0), druhý skončil Honza Mikšík (4 body pro Zelené), tři body zajistil Oranžovým Martin Chaloupka, dva body pro Červené vybojoval Kuba Hojer a jeden bod získal Martin Mikeš pro Modré.

Celkové součty

Oranžoví získali celkem 16 bodů a vyhráli lahev sektu od hlavního partnera VŠ LIGYspolečnosti Hewlett-Packard a potítka od Sportu Kubáň. Druzí skončili Žlutí se čtrnácti body, každý člen týmu získal třetinku Plzně a kšiltovku od Showdown Poker Clubu.

O třetím místě rozhodovalo umístění hráčů v bonusové skupině. Modří, Červení i Zelení získali celkem deset bodů. Nejúspěšnějším členem v souboji o třetí místo byl Honza Kučera z Modrého týmu, za ním skončili Červený Petr Novotný a Zelený Petr Dorňák. Honza Kučera tak pro každého člena Modrého týmu zajistil půllitr Gambrinusu od společnosti Hewlett-Packard.

Výsledky Turnaje Týmů: 1. – 4. Oranžoví, 5. – 8. Žlutí, 9. – 12. Modří, 13. – 16. Červení a 17. – 20. Zelení

Protože nás po turnaji beze slova opustili největší pařmeni Láďa Vávra s Martinem Hadrabou, zakončili jsme večer velmi poklidně v Čínské restauraci debatou o vůni černých vajec a rybaření ve Švédsku. I přesto se týmová soutěž osvědčila a brzy ji zopakujeme.

 
Turnaj týmůVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...