Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » TOP Turnaj a Vyhlašovací párty - únor 2009


TOP Turnaj a Vyhlašovací párty – únor 2009

18. 1. 2009, 13:38    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
 V pátek 20.2.2009 se uskuteční TOP turnaj – prestižní vyvrcholení zimního semestru, na kterém změří síly nejlepší hráči Prahy, Brna a Plzně. Jedná se o dvouhodinový exhibiční turnaj v nádherném prostředí, kam se vejde spousta diváků, aby podpořili své reprezentanty. Hned po turnaji proběhne v Blanici – nedaleké studentské hospodě – Vyhlašovací párty s předáním cen pražským hráčům a následným jucháním. Zveme hráče ze všech měst VŠ LIGY!

 Turnaj proběhne v pátek 20.2. od 17:00 do 19:00 v SB Centru na Praze 4. Očekává se velký zájem diváků i médií, v krásném prostředí squashcentra budete mít příjemné zázemí pro sledování vrcholové hry.

Na TOP turnaj se po skončení lednového kola nominuje 8 hráčů: 3 nejlépe umísění v žebříčku z Prahy, 3 z Brna a 2 z Plzně (úměrně počtu hráčů v jednotlivých městech). Hráči neplatí žádné startovné, přesto mohou odjet s pěknými cenami jako squashovou raketou a dalšími.

Hned po ukončení turnaje v 19:00 budou předány ceny vítězům TOP turnaje a pokud brněnští hráči budou mít zájem, mohou se s ostatními přesunout do nedalekého klubu Blanice, kde ve 20:00 začíná pražská závěrečná Vyhlašovací párty ZS 2008/2009. Ve 20:30 proběhne slavnostní vyhlášení vítězů zimního semestru VŠ LIGY v Praze a předání cen, včetně několika losovaných cen pro přítomné ligisty. Potom následuje volné juchání dle nálady a chuti přítomných. V klubu jsou studentské ceny, stolní fotbálek a od 21h hraje DJ.

Jak to bude s noclehem pro ty přespolní či dále bydlící? Přivítáme, když v rámci sbližování squashového světa nabídnou ti blíže bydlící možnost ubytovat ty dále bydlící. Nabídky od pražských hráču společně s kontaktem naleznete pod pražským článkem.

Budeme rádi, když nám do komentářů pod brněnský článkem napíšete, jestli se přijdete podívat na TOP turnaj a na Vyhlašovací párty pro Prahu, nebo na oboje. Připomínám, že brněnská vyhlašovací pártyse bude konat v pátek 27. února od 19 hodin v klubu Terč (Koleje Pod Palackého vrchem). Samotný večer začne v 19.30.

Těšíme se, že společně pořádně ukončíme zimní ligový semestr.

Tým VŠ LIGY

Doprava pro pražské i mimopražské
Z centra do squashcentra:Matro C směr Háje, vystoupit na Opatově. Autobusem č. 177, 122, 277, 212, vystoupit druhou zastávku – Donovalská a pak cca 400m pěšky směrem dolu z kopce, vpravo minout benzinku OMV, vlevo za křižovatkou uvidíte squashcentrum. Budete potřebovat jízdenku za 26 Kč.

Ze squashcentra do Blanice: Autobusem 177 nebo 122 přímo – ze zastávky Donovalská do zastávky Volha (4 zastávky) a pak cca minutu pěšky – klub je v areálu kolejí VŠE Jižní Město, kolej Blanice. Stačí jízdenka za 18Kč.

Z centra do Blanice: Metro C směr Háje, vystoupit na Chodově. Autobusem č. 177 nebo 122 do zastávky Volha (3 zastávky) a pak cca minutu pěšky – klub je v areálu kolejí VŠE Jižní Město, kolej Blanice. Budete potřebovat jízdenku za 26 Kč.

Z Blanice do centra: Poslední metro jede z Chodova v 00.08. Noční autobus č.511 na I.P. Pavlova a Hlavní nádraží.

Adresa SB Centrum: K Horkám 2284/1, Praha 4 – Chodov (naproti čerpací stanice OMV). Mapa

Adresa Blanice: Ekonomická 955, Praha 4 (areál koleji VŠE na Jižním Městě, kolej Blanice). Mapa

U Blanice i SB Centra je možné bez problémů zaparkovat.
 

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...