Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Novoroční turnaj ukončil zimní semestr


Novoroční turnaj ukončil zimní semestr

25. 1. 2009, 11:38    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

V sobotu 24.1.2009 se ve squashcentru Radost odehrál poslední turnaj zimního ligového semestru. I přes nižší počet zúčastněných hráčů se bylo rozhodně na co dívat a atmosféra na kurtech i mimo ně byla skvělá. Zároveň se změnil herní systém, čímž jsme vyslyšeli i požadavky na změnu od hráčů samotných a změna to byla jistě k lepšímu.
Turnaj-slabší
24. 1. 2009   Import ze staré DB   Brno – Squash
Turnaj-silnější
24. 1. 2009   Import ze staré DB   Brno – Squash

V 11:30 začali přicházet první hráči z kategorie slabších. Konečný počet se zastavil na čísle 10, nebyla tedy naplněna kapacita turnaje, což bylo nejspíš způsobeno zkouškovým obdobím a lyžařskou sezónou. Rozhodli jsme se tedy, že hráče rozdělíme do dvou skupin po pěti, v nichž každý odehrál zápas s každým, tedy 4 zápasy na hráče. Poté se postupovalo i kvůli nedostatku času a nízké účasti pavoukem KO. Před dohrávkou kategorie slabších začali přicházet borci z kategorie silnějších. Bohužel se někteří před turnajem omluvili, že nedorazí, sešlo se jich tedy pouze 8. O to víc si však hráči zahráli zápasů. Na začátku se rozlosovali do dvou skupin po čtyřech, kde si každý zahrál s každým. Zvádli to však odehrát velmi rychle, proto jsem je znovu rozdělila do dvou skupin po čtyřech podle umístění v předchozí skupině, tedy dva nejlepší z obou skupin přešli do nové skupiny a hráli o 1.-4. místo a zbylí čtyři do skupiny, kde se hrálo o 5.-8. místo. Každý si tak zahrál 6 zápasů a to ještě někteří měli síly zahrát si „jen tak“ ve zbylém čase. Za tento turnaj si všichni hráči i dvě hráčky zaslouží pochvalu, nejen že přišli, i když mají zkoušky ještě před sebou, ale že jim hlavně vydržely síly i úsměvy na tváři.
A jak to tedy dopadlo? V kategorii slabších: 1.Roman Malo, 2.Marek Christ, 3.Ondřej Mach. V kategorii silnějších: 1.Jaromír Harvánek, 2.Maroš Moncol, 3.Daniel Suchánek. Všem gratulujeme a těšíme se na další turnaj v novém semestru, který se koná 21.2.2009.
TurnajVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...