Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Letní nabídka VAŠÍ LIGY


Letní nabídka VŠ LIGY

11. 5. 2009, 14:35    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

Vzhledem k tomu, že se jedná o premiérové léto VŠLIGY v Brně, nabízíme možnost pro ty, kteří i přes sluníčko a neexistenci školy nevydrží bez squashe (já určitě ne). Uskuteční se 1 turnaj v měsíci srpnu, určené hráčům a přátelům VŠ LIGY. Hlavně jsme se ale rozhodli těm, kteří se už teď přihlásí do ligy na ZS 2009/2010, umožnit hrát mezi sebou kolikrát měsíčně chtějí a to za naše zvýhodněné ceny. Ceny vyjednáme v mnoha squashcentrech stejné, jako byly v semestru, tak se budou blížit 100 Kč za hodinu a kurt. Kolik bude stát toto zvýhodnění?  

Vůbec nic, jedinou podmínkou je přihlášení se do ligy na zimní semestr. Jinými slovy, pokud se nyní přihlásíte do ligy na zimní semestr 2009/2010, můžete navíc od června do září chodit hrát s ostatními hráči ligy za naše výhodné ceny a to jak často chcete.

V nejbližších dnech se v menu objeví položka Léto, ve které postupně do konce května najdete ceny, které  pro nás budou platit v létě v jednotlivých partnerských squashcentrech. Dále v ní najdete seznam hráčů, kteří chtějí přes léto hrát. Při kliknutí na každého z nich uvidíte (pokud jste přihlášen do ligy na ZS 2009/2010) jeho profil s kontaktními informacemi pro dohodnutí zápasu. Hrát můžete jít za zvýhodněné ceny kolikrát chcete, ale pouze pokud jste oba hráči ligy.

Pokud tedy chcete přes léto trénovat či vyzývat hráče ligy za dobré ceny, stačí se teď přhlásit do ligy na ZS 2009/2010. K tomu je potřeba jediné, zaplatit startovné ve výši 500 Kč na účet ligy: 670100 – 2200397486/6210 . POZOR: 670100 je předčíslí a je součástí čísla účtu. Do popisu pro příjemce napište své ID (vidíte v profilu) a jméno, např. ID53 Tomáš Reinbergr.

Pokud chcete hrát již od června, zaplaťte startovné nyní. Pokud zaplatíte později, budete zařazeni do seznamu letních hráčů ve chvíli, kdy startovné přijde na účet. Zároveň se ve Vašem profilu objeví: Hráčem ligy v ZS 2009/20010: ano.

Dále stručně k organizaci konce tohoto semestru. Po uzavření ligového semestru 31. května bude vaše umístění zmrazeno pro další pokračování ligy v říjnu. Vyhlašovací sportovně- společenská párty proběhne v sobotu 6. června, kdy po badmintonovém turnaji sesedneme k táborovému kruhu, opečeme buřty, zaženeme žízeň, vyhlásíme vítěze VŠLIGY a poté zapějeme táborákové písně. Zváni jsou všichni hráči VŠLIGY i jejich přátelé. Dále se koná TOP turnaj pro 9 nejlepších hráčů ze všech třech měst a to 12. června v Plzni. V měsíci srpnu (22.8.) se bude konat Letní turnaj v nových squashových prostorech.

Na začátku příštího semestru se potom můžete těšit na Přednášku o squashi od experta. Navíc od října začíná VŠ LIGA v badmintonu.
 

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...