Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Poslední turnaj semestru ohodnocený na výbornou


Poslední turnaj semestru ohodnocený na výbornou

30. 5. 2009, 19:49    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
Letní semestr se blíží ke svému konci a většina ze studentů má zkoušky za sebou nebo se chtěli odreagovat od koukání do skript. Poslední turnaj tohoto semestru byl tím pravým místem odreagování. A jak toto sportovní odpoledne plné sportu, zábavy a trošku té smůly  v podobě zlomené rakety probíhalo?

Sešli jsme se jako vždy ve sport centru Radost, kam nakonec dorazilo 10 hráčů kategorie slabších a 11 hráčů z kategorie silnějších. Mezi hráči jsme přivítali i prezidenta VŠ LIGY Tomáše Reinbergra, správkyni pro Prahu Šárku Stejskalovou a hráče pražské VŠ LIGY Tomáše Fecáka. Hráči si rozdělili kurty a mohlo se jít na hru. Hráli jsme nejdříve každý s každým ve skupinách po pěti (adepti) a po čtyřech (borci). Většina hráčů převážně z kategorie slabších byli na turnaji nováčky, takže došlo na seznamování jak na kurtu, tak v průběhu pauzy, k porovnávání zdatností a odkoukávání techniky od ostatních hráčů.  V průběhu první hodiny hry došlo na zlomení „skoro“ nové rakety, kdy hráč Tomáš Fecák  raketu zlomil o zeď. Avšak nenechal se touto nemilou událostí zaskočit a pokračoval ve hře. Po odehrání skupinových zápasů postopili první tři ze skupiny z kategorie borců do pavouka s KO systémem a čtyři z ategorie slabších. Poté už se hrálo jen o postup, kdy se do napínavého finále v kategorii slabších dostal Jakub Nečas a David Růčka. V kategorii silnějších nakonec první místo získal Jan Fecák, protože Tomáš Reinbergr z osobních důvodů musel z turnaje odejít dříve. A jak tedy nakonec turnaj dopadl? Kategorie slabších – 1.místo Jakub Nečas, 2.místo Lukáš Růčka, 3.místo Jan Dvořák. Kategorie Silnějších – 1.místo Jan Fecák, 2.místo Tomáš Reinbergr, 3.místo Jan Fecák.

Všem účastněným i ostatním hráčům VŠ LIGY přejeme krásné léto, věříme, že na squash přes horké letní dny nezanevřete a pro Ty, co mají čas a chuť, se budeme těšit na setkání na Vyhlašovací párty konané 6.června.
Krásné léto všem a na říjnovém turnaji squashi zdar!

 
TurnajVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...