Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Letní semestr se blíží. Přihlašte se do ligy!


Letní semestr se blíží. Přihlašte se do ligy!

20. 1. 2010, 19:39    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
Je to tu! Už jen 11 dní a budeme znát vítěze zimního semestru squashové VŠ LIGY. A od 1.února začne letní ligový semestr – do kdy se můžete přihlásit? Co nás čeká?

Všichni, kdo se chtějí zapojit do squashové VŠ LIGY v LS2010, musí být zaregistrovaní do VŠ LIGY a uhradit včas semestrální startovné 500 Kč. Hráči ze zimnho semestru budou pokračvat do LS ve skupinách, ve kterých skončí po započítání výsledků lednového kola. Noví hráči, kteří nehráli v ZS, budou nasazeni do poslední ligy nebo si mohou požádat o divokou kartu.

Platby startovného

Platby převodem posílejte na účet 2100034821/2010se SS 12 tak, aby ve čtvrtek 28.ledna bylo startovné přpsané na účtu. Jako VS uveďte Vaše ID, které vidíte po přihlášení ve svém profilu. Pokud zadáte platbu tak, že není jisté, zda by přišla včas, napište e-mail správci ligy.

Jak zjistíte, zda jsme obdrželi Vaší platbu? V profilu budete mít napsáno "Hráčem ligy v LS 2009/2010: ANO ".

Platby v hotovosti jsou možné na squashovém turnaji v sobotu 23.1.2010 nebo po osobní domluvě.

Co nás v LS čeká?

Kromě spousty ligových zápasů během čtyř ligových kol se můžete těšit na 4 turnaje, každý měsíc jeden sobotní turnaj pro Borce i Adepty a v březnu na Váa čeká úspěšný víkendový zdokonalovací camp s trenéry. Abychom utužili squashovou a celkově VŠ LIGOVOU partu, připravujeme na středu 17.2.2010 Velkou vyhlašovací párty. Bude to společenská událost semestru a kromě spousty zábavy nás tu čeká předávání cen (nejen) vítězům zimního semestru. Podrobné informace najdete v sekci Akce.

A co dodat na závěr? Máme radost, že se squashové lize tak daří a postupně se hezky rozrůstá. Věříme, že další semestr bude ještě úspěšnější a překročíme hranici 150 aktivních hráčů ligy. Neváhejte, na nic nečekejte a začněte hrát squash! :-)

Děkujeme za Vaší dosavadní přízeň a těšíme se na Vás i v LS2010!

Váš tým VŠ LIGY

 

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...