Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Vyhlašovací párty ZS 09/10


Vyhlašovací párty ZS 09/10

19. 2. 2010, 10:22    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
Není tomu tak dlouho, co jsme v květnu vyhlašovali nejlepší z hráčů squashe za LS. Středa 17. února byla obdobným dnem až s tím rozdílem, že jsem měla tu čest, vyhlásit i nejlepší hráče a hráčky badmintonu za ZS 09/10. A že se na Vyhlašovací párty premierově v Rubiconu děly věci, se můžete dočíst dále.
Vyhlašovací párty ZS
17. 2. 2010   Import ze staré DB   Brno – Squash

Měla jsem potvrzeno od skoro šech umístěných, že se akce zúčastní. Měli jsme zarezervovanou vrchní část Rubiconu, kde se nachází útulná hospůdka s barem, tanečním parketem a skvělou hudbou. Od osmé hodiny se hráči, jejich přítelkyně, přítelové, známí a kamarádi začali postupně scházet. Stoly se pomalu ale jistě začaly zaplňovat, ale chyběli nám Ti, o kterých se večer mluvilo. Ivana Biroščáková se nám omluvila za nemoc, Kuba Ondrášek zase na cestu do zahraničí. Michal Starosta, který byl mezi umístěnými a účast potvrdil, ne a ne přijít. Tak jsem nažhavila telefón a zjistila, kde je příčina. Michal mi překvapeně v telefonu sdělil, že zrovna jede z tréninku a že myslel, že je Vyhlašovací párty až zítra (čtvrtek, jak bývají Pařby). Nicméně obratem přijel a cenu si také odnesl.

K vyhlášení vítězů jsme se tedy dostali kolem půl desáté, kdy většina znáš již byla v dobré náladě a atmosféra byla uvolněná. Začala jsem menší statistikou počtu aktivních hráčů v ZS, poměr holek a kluků, uvedla jsem nejnavštěvovanější centra jak pro squash, tak i pro badminton. A jak tedy dopadlo umístění, na které hráči netrpělivě čekali?

Squash muži: 1.místo Jakub Ondrášek (566 bodů), 2.místo Jan Fecák (548 bodů), 3.místo Jiří Zlámal (528 bodů)
Squash ženy:1.místo Tereza Bumbálková (274 bodů), 2.místo Zlatka Kadlecová (272 bodů), 3.místo Ivana Biroščáková (258 bodů)
Badminton muži: 1. místo Pavel Vrchota (412 bodů), 2.místo Michal Starosta (406 bodů), 3. místo Juraj Hudák (362 bodů)
Badminton ženy: 1.místo Radka Janischová (298 bodů), 2.místo Andrea Bačinská (256 bodů), 3. místo Štěpánka Tomková (248 bodů).
Umístění hráči obdrželi ceny od partnerů 123SHOP a sportprotebe.cz, dále ceny od firmy Snow, firmy Emcoa krásné medaeile s věnováním.

Obdarováni nebyli jen vítězové, ale pěknou cenu si mohli odnést všichni zúčastnění hráči. Losovalo se o dva lístky do kina věnované clubem Rubicon, které ukořistil Daniel Petera, o poukaz na program osobnostního růstu BASIC od HM personal progress, který si odnesl Lukáš Růčka. Dalšími cenami byl extra panenský olivový olej od e-shop www.olivovy-olej.com nebo Výherní poukaz na lekci na skákacích botách spojenou s instruktáží od 7leagueBrno.Dal­šími cenami byly drobné ceny v podobě nálepek VŠ LIGA, kalendáře nebo časopisu.

Po vyhlášení jsme se vrhli na společenské hry, kdy jsme na rozjezd začali Activitami upravenými podle svého. Byly skupiny rozdělené po čtyřech/pěti hráčích a vždy jedne z týmu ukazoval pantomimu nebo mluvené slovo. Zbytek skupiny a ostatní skupiny hádaly. Další hrou jsme se dostali do nálady a hladinka nám stoupla, protože se hrála pivní štafeta, kde se nejrychlejšími pijči stali Honza Fecák a Štěpánka Tomková.

Program dále pokračoval, tancovalo se, pilo se, plkalo se o všem možném. Hodina se přehoupla přes půlnoc a většina z nás se stále vyskytovala v clubu. I já jsem na začátku večera měla plány vydržet až na hokej, ale nezadařilo se a hokej jsem sledovala doma.

Mohu za sebe říct, že jsme ten ZS pěkně ukončili a že na tento večer jen tak nezapomeneme. Za celoroční podporu bych chtěla poděkovat hlavnímu partnerovi VŠ LIGY, kterým je společnost Hewlett -Packard.

Hodně úspěchů v letním semestru přeje Tereza Bumbálková.
Vyhlašovací party ZS 09/10Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...